Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> PROPOZYCJE NA NOWE CC

Strony: |1| 2 nastepna >>

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Autor

Tre¶æ

PROPOZYCJE NA NOWE CC

Redzik

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 11


Witam Wszystkich, poniewa¿ temat na Forum Handlowym odniós³ kolejny sukces i wiele nowych rzeczy w nim zosta³o napsiane, postanowi³em przenie¶ go tutaj, by tutaj ju¿ zosta³ :o)

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji nad ulepszeniem CC -:o)

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty: 11

17.09.2007 16:39:53
umiescic w profilu cos takiego jak obecne trofea, z tym zeby byly to, np. glowki, pokonanych bossow ze straznicy :) mala rzecz a cieszy :)

 

griwen

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

20.09.2007 16:46:53
Na cc powinna byæ wprowadzona opieka nad kontami wtedy do danego pola wprowadzaliby¶my login gracza który ma t± opiek± siê zaj±æ i mia³ by on dostêp do niektórych ¿eczy ale nie móg³ by nikomu nic przes³aæ.

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

25.09.2007 12:59:10
Ja bym chciala zauwazyc, ze jest tutaj mala dyskryminacja...mimo ze mam zaznaczone ze jestem kobieta w profilu, to wszystkie komunikaty sa napisane do mnie jako do faceta... smutno mi z tego powodu ;( buuu...

 

ZTK FOX93

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

26.09.2007 07:44:54
Powiem jedno. Life is brutal. ;]

 

RiStA

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

28.09.2007 15:37:04
opieka nad kontami = do kitu !
jak nie mozesz grac to nie grasz i tyle :)
tracisz bo nie mozesz poswiecic czasu grze, inni graja i zyskuja :)
dla mnie dobrze jest ze inni gracze nie moga sie opiekowac :)
jak chcesz to zawsze mozesz znajomemu z reala ktory nie gra polecic opieke , np. ja tak robie jak gdzies wyjezdzam :)
pozdrawiam

 

yaerius_lotus

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

18.10.2007 22:34:11
wieksze odsetki w banku...

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

23.11.2007 20:32:37
1

Temat: Komunikat Systemowy
czy istnieje szansa by Komunikat Systemowy powiadamiajacy o zakupie w butiku nie znikal w przypadku logowania sie po dwoch dniach , ale tak jak pozostale nieodczytane wiadomosci ciagle pozostawal w prywatnych wiadomosciach ?

2

zwiekszyc odsetek w banku nie mozna - kasa gdzies musi sie uplynnic - questy sporo pomogly ;)
ale mozna zwiekszyc ilosc bazowych pr dostepnych graczowi po polnocy - to czesciowo rozwiaze problem malych dochodow ;)

 

HrabiaBerenguer

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

01.12.2007 08:45:45
a ja chcia³bym ¿eby w nowym CC by³o wiêcej rzeczy i Np. Budki z rzeczami np. gdzie mozna sobie ulepszyæ tarcze zbroje helm lub broñ lub kupiiæ ulepszone jakie by³y wcze¶niej

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

07.12.2007 14:58:28
1. Ja bym wolal, by bylo latwiej i wiecej kasy zarabiac.
2. Wiecej punktow energii
3. Pomoc dla mlodych graczy np. raz na dzien bylo by mozna pobrac ok 1000 zl

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

15.02.2008 21:38:50
1.Pomoc dla m³odych graczy i wiêksze odsetki w banku

 

ZTK FOX93

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

17.02.2008 21:22:37
Wiêcej kasy? A kto by nie chcia³? Handluj, szukaj skarbów i wysy³aj kody. :]
Wiêcej prków? Kup co¶ ze spó³dzielni mieszkaniowej:
Wallace inc = 30 pr / 24h
Sweet Home inc. = 40 pr / 24h
Big Mama House = 55 pr / 24h
Twierdza = 65 pr / 24h(czynsz naliczany po polnocy z kieszeni, gdy brak kasy - bedzie wylacznie 30 pr).
Pomoc dla nowych graczy? Jeden wbije jednego dnia 20 pare leveli a inny ledwie kilka. :) Bezsensu ten pomys³...

 

Pawlox

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

21.02.2008 10:15:47
Wiêksza ilo¶æ nieruchomo¶ci lub co¶ innego by nowi gracze te¿ mogli siê cieszyæ t± funkcj±, wiêcej funkcji w klanie, ¿eby nie by³ tylko do statów, uatrakcyjnienie rzadko u¿ywanych funkcji znamiê smoka i ¶wi±tynia, nowy rodzaj zwoi np. od 60 lvl, mo¿liwo¶æ sprzeda¿y swoich PR innemu graczowi za ustalon± sumê (!?) jeszcze trzeba co¶ zrobiæ, ¿eby wiêcej graczy by³o (mo¿e bardziej uatrakcyjniæ program partnerski), a i jeszcze wiêcej pozycji w agencji towarzyskiej (choæ nie wiem czy to co¶ pomo¿e) ;)

 

Master_Blue_Water Tasuki

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

22.02.2008 01:26:24
¿by byla loteria KR 1 Los 1 KR i do wygrania kredyty na tych samych zasadach co nasza loteria tye ¿e z kredytami

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

23.02.2008 10:32:35
¯eby nie p³aciæ jak chcesz do klanu wst±piæ :/

 

ZTK FOX93

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

28.02.2008 17:57:34
Herion je¶li do³±czasz do klanu z gwiazd± i dodatkowymi statami to p³acisz wiêcej ni¿ te marne 10k. Bo jaki klan wyda (nomen omen) kupe kasy i przyjmie gracza "za darmo"? Chyba ¿aden.

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

29.02.2008 15:37:13
Mo¿e i tak. :)

 

sir venqryon

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

02.09.2009 01:03:16
Po przemy¶leniach nad CC i po uzyskaniu 42 lvl:

koncentracja powinna mieæ % szansy na zadanie ilu¶ tam % z si³y niczym celowanie czy unikanie. W obecnej formie jest niezbalansowana.

Jest niewielka mo¿liwo¶æ kreowania swojej postaci: prawie wszystko musi byæ po równo, inaczej siê dostaje po ty³ku po pewnym czasie. Miêdzy innymi przez koncentracjê.

nie ma ³uków na +10 lvl

Nie ma mo¿liwo¶ci posiadania 2 broni kosztem tarczy -> a szkoda.



 

dh97

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 1

05.09.2009 10:41:56
Napisaæ do modów i na jaki czas nie bêdziesz graæ a oni nie wywal± ci konta np.: wyje¿d¿am 25.06 a wracam 20.07 :) :D

 

werbell

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

03.12.2009 03:24:46
Ja mia³bym propozycjê na nowy Event-Quest dostêpny dla wszystkich graczy i z równouprawnieniem levelowym. Np. wymy¶liæ jak±¶ ³amig³ówkê zwi±zan± z CC, i w nagrodê mo¿na by otrzymaæ xp, kasê itp. lub te¿ wymy¶liæ zgrabn± historyjkê-³amig³ówkê, któr± jak siê rozwi±¿e i dotrze w dane miejsce na eksploracji, otrzyma siê jaki¶ fajny item typu uniqe, albo zwyczajowo jakie¶ xp, itd...

(Jakby wielce szanowna wysoka rada CC siê zgodzi³a, to z chêci± wymy¶lenie takiej historyjki, wzio³bym na swoje barki, gdy¿ dla mnie to czysta przyjemno¶æ, a i satysfakcja, i¿ móg³bym szczyciæ siê wykonaniem takiej sprawy, dla jednej z najlepszych gierek przegl±darkowych
- To nie jest podlizywanie siê, To ca³a prawda) xD :):):)

P.S.a propos eksploracji, fajnie by by³o, gdyby po przej¶ciu przez portal na inn± krainê l±dowa³o siê przy portalu, a nie gdzie¶ na drugim koñcu mapy, rozwi±za³o by to problem zwi±zany z poszukiwaniem drogi do domu :) do tego mo¿na by jeszcze zmieniæ parê szczegó³ów, ale to ju¿ opisa³em w ankiecie.

K³aniam Siê, wErBeLL

 

cypis7777

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

16.12.2009 10:34:52
venqryon ma racje bylo by ciekawe dodatkowo wprowadzic niektore bronie jako dwureczne a niektore jednoreczne. Wtedy wiadomo ze mozna by bylo nosic dwa miecze lub jeden ciezki. Albo jeden miecz i jedna tarcze ;) Domyslam sie ze to byloby bardzo trudne do zrealizowania :) tyle wariantow walki

Ale licze na taki ruch! ;)

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> PROPOZYCJE NA NOWE CC

Strony: |1| 2 nastepna >>


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 3 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.0005 sekundy, 0.25462 MB