Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Spo³eczno¶æ graczy -> Chowaæ dumê w kieszeñ!

Strony: |1|

Autor

Tre¶æ

Chowaæ dumê w kieszeñ!

anncora

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6


Jest rzecz, której nie rozumiem, a za razem mnie dra¿ni (to tak jak z matematyk±, nie rozumiem czego¶ to doprowadza mnie to do szewskiej pasji).

Za³o¿eniem CCrpg, przynajmniej z mojego p³ytko perspektywicznego punktu widzenia jest nastêpuj±ce: t³uc, ewoluowaæ, inwestowaæ, rz±dziæ.
Byæ moze wiêkszo¶æ nie dostrze¿e w tym nic dziwnego i specjalnie spostrzegawczego, ale jest jedno "ale". Na CC mozna spotkaæ graczy, którzy cierpi± na przerost ambicji nad sensem gry. Przyk³adowa sytuacja: Masowy mord po pó³nocy, koñcz± siê osoby z mojego lvlu b±d¼ wy¿szego, pozostaje jedna. Muszê siê od kogo¶ odbiæ, bo dwa razy pod rz±d nie moge tamtej siekaæ. Jedyn± mozliw± osob± w zasiêgu jest gracz pare lvlów ni¿ej. Odbijam siê od niego i po chwili dostaje PW, info na shoucie b±d¼ komentarz o tre¶ci nastêpuj±cej: Lamer, s³abszych leje.

Czy istnieje za³ozenie mówi±ce o nie t³uczeniu osób o ni¿szym lvlu? Owszem, jest, dlatego zosta³y wprowadzone ograniczenia. Jednak czego siê tu czepiaæ je¶li osoba jest w moim zasiêgu? Na tym gra polega, ludzie! Altruizm, altruizmem, ale a¿ tak± altruistk± nie bêdê, by zwlekaæ z biciem xpa, ¿eby oszczêdziæ biednego gracza pare lvlów ni¿ej.

Apelujê niniejszym! Chowaæ prze¶mierd³± dumê w kieszeñ, a ambicje kierowaæ w inn± stronê!

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

27.04.2008 14:25:43
zgadzam sie
gra daje takie mo¿liwo¶ci a nie inne i je¿eli komu¶ to nie odpowiada to niech po prostu nie gra
albo niech przynajmniej we¼mie to pod uwagê

a tak na marginesie to po pó³nocy bardzo czêsto zdarza sie ze po wyleczeniu siê nie zd±¿ê nawet zagl±dn±æ na listê ch³opców do bicia i ju¿ jestem zlany

nie wiem czy to wina s³abego kompa czy s³abego ³±cza ale trochê szkoda:)
(na pewno wina s³abych itemów które mam)

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

16.08.2008 21:38:25
Zastanawiaj±ce
Mo¿e ci co dobrnêli w zasiêg twojego bicia doszli do tego poziomu maj± pacyfistyczne nastawienie i nie bij± s³abszych a je¶li tak to jakim sposobem zaszli a¿ tak wysoko? Ancora proponujê nie przejmowaæ siê tego typu postami bo to mi zakrawa na typow± mentalno¶æ Kalego jak kali biæ to dobrze jak biæ kalego to ¼le. Pozdrawiam i dajê wszystkim co to czytaj± i maj± czasem chêæ napisaæ do kogokolwiek tego typu post o wcze¶niejsze przemy¶lenie sensu pisania tego typu postów ;)

 

Redzik

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 11

17.08.2008 16:12:36
Temat nie ma sensu, a mianowicie, zawsze tak bedzie, ze n00by sie beda skarzyc i plakac, ale jest normalne zachowanie, wystarczy PW i nie leje, bo wiem, jak to jest jak czlowiek pisze, ze robi lvl, a ma sie go w dupie, bo wazniejsze od Graczy sa xp, czesc Graczy na cc, to poprostu n00by, lamy i inne plytcy gracze-sracze, ktorzy mysla tylko o xp i wyzysku innych, by miec jak najwiecej, a nie patrza na calosc i Spolecznosc cc.
Quetzacoatl - coz, zalezy od lvl, ja pamietam czasy mariob`a 8) jak pod plaszczykiem ginalem, odrazu po wyleczeniu, zdaza sie, trzeba walczyc dalej, ale sa granice, jesli zabijca jest normalny czlowiek.

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Spo³eczno¶æ graczy -> Chowaæ dumê w kieszeñ!

Strony: |1|


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 3 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00063 sekundy, 0.25462 MB