Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Forum ogólne -> Fuzja atlantis-styks

Strony: << poprzednia 1 |2| 3 nastepna >>

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Autor

Tre¶æ

Fuzja atlantis-styks

 

Sovaz

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 2

31.01.2009 16:55:54
mi³o by by³o poznaæ te "10%" skoro jest ich tak "ma³o", o zgrozo...

 

Caus

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 1

31.01.2009 18:33:07
Redzik: mo¿e nie mam wypas postaci - ale mnie siê tyczy a :)

Sprawa klanów: co z klanami co maj± takie same nazwy?
Co z klanami gdzie prawie wszyscy gracze s± np z atl i styks
Czy tacy gracze przy wyborze konta z atl, mog± byæ w klanie z styksu?

Czy bêdzie mo¿liwy reset ka¿dej postaci, je¿eli zajdzie taka fuzja?
Czy istnieje mo¿liwo¶æ przeniesienia statów z jednej krainy i eq z drugiej.
Co z zabitymi bosami? Co z questami? - czy to wszystko jest przypisane do jednej postaci?

Jak siê ma sprawa z nierównymi cenami na dane itemy? Na styksie w królewskim le¿y koks i nikt nie kupuje, na atlantisie schodzi co¶ takiego w 30minut.

Jak bêdzie wygl±da³o to ¿e na jednym ¶wiecie kupowa³o siê kr, a we¼mie siê konto z drugiego? Czy kr z ekwipunku przepadna?

Co z kulami?

Co z gie³d±?

Na razie tyle mo¿e :)

Ave

 

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty: 1

31.01.2009 19:12:10
"ja bym poczekal do konca konkursu na SK i zjednoczyl atl, styks i sk" to sa s³owa redzika z ktorym sie zgodze;) ale nie ma sensu konczenie konkursu na SK bo to jest rywalizacja tylko dla tych co maj± duzo kr z innych ¶wiatów...
ale to tylko moje skromne zdanie. a nowy swiat by sie przydal ale ktos by musial nad nim czuwac.

 

Borusia

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 5

31.01.2009 19:22:35
Dlaczego fuzja NIE
Fuzja nie przynajmniej do czasu a¿ bêdzie porz±dek.
* Po³±cz jeden syf z drugim syfem dostaniesz jeszcze wiêkszy syf, a nie porz±dek (przepraszam za dosadno¶æ).
* "Zwiêkszenie liczby graczy, a co za tym idzie ró¿norodno¶ci walki, handlu, relacji spo³ecznych"
Naprawdê kto¶ uwa¿a, ¿e zwiêkszy siê wtedy ilo¶æ graczy, a¿ za takich naiwniaków was nie uwa¿a³am.
Przecie¿ wiêkszo¶æ graczy na atlancie gra te¿ na styksie.
Jak chcecie mieæ wiêcej graczy proponujê reklamê i jednocze¶nie ¿elazne zasady konsekwentnie egzekwowane. Przychodzi nowy gracz (zachêcony przez znajomych, innego gracza, reklamê) zak³ada konto na konkursowym ¶wiecie i? I przy dobrych wiatrach po miesi±cu daje sobie spokój, bo i tak nie ma szans. Zg³asza jedno z³amanie regulaminu mod banuje, admin odbanowuje "bo ma³o graczy" i zabiera mu niech bêdzie i 10kk, jeden przelew i go¶ciu znowu jest na plusie. Kolejne zg³aszania nowy gracz ju¿ sobie daruje. Ja daruje sobie wypisanie w tej chwili top10 na teoretycznym nowym, konkursowym ¶wiecie.
zwiêkszenie ró¿norodno¶ci? jakiej ró¿norodno¶ci? questy wszystkie takie same na jedno kopyto, po pi±tym z kolei którego niezbyt bogaty gracz nie da rady zrobiæ, bo nie staæ go na prki daruje sobie kolejne i nie rozwinie postaci, bo nie bêdzie mia³ respectu, ok niech wymagaj± nak³adu, ale niech i w nagrodzie to siê zwraca
* karmazyn jest osobn± histori±
*"Zmniejszenie liczby ¶wiatów utworzy³oby mo¿liwo¶æ stworzenia kolejnego, w którym móg³by sie odbyæ konkurs z cennymi nagrodami"
tak koniecznie dla znanych ju¿ oszustów, czytaæ wy¿ej :D
*2. Co z mniejszo¶ci± graczy posiadaj±cych aktywne konta na styksie i atlantisie?
3. Co z klanami?
Jak wy nie potraficie sobie poradziæ z istniej±cymi problemami i na bie¿±co rozwi±zywaæ spraw i problemów, nie ma konsekwencji w dzia³aniu, jak sobie wyobra¿acie wprowadzenie tak du¿ego projektu?
Kasa po¿yczkowa le¿y, urz±d celny jest tylko z nazwy, ludzie koñcz± grê i rozdaj± wszystko i nic, pw czy informacja na fh dam .... na styksie chce na smoczej, o przepa¶ci miêdzy bogaczami i biednymi nie wspomnê itd. itd. itd. To mo¿e na dobry pocz±tek zmieñcie regulamin i dziesi±tki zakazów albo we¼cie siê za przestrzeganie i reagowanie na informacje od modów o przekrêtach.

Jedyne ZA fuzj±, to fajnie bêdzie popatrzeæ jak bot ze smoczej walczy z botem z atlanty o akcesy :)

Kiedy¶ który¶ mod powiedzia³, urozmaiciæ rozgrywkê z g³ow± i sensem. Dok³adnie tak, a nie szybki pomys³, wykonanie, dalsza olewka, jeszcze wiêkszy syf.

Na koniec co¶ co ju¿ mówi³am. Porównuj±c cc do osiedla mieszkaniowego, wola³abym graæ na mi³ym zadbanym osiedlu, nawet z mniejsz± ilo¶ci± graczy, bez przekrêtów ni¿ w slumsach jakimi staje sie cc z t³umem ludzi ale w jednym wielkim bezprawiu.
Kiedy¶ by³a rozmowa o abonamencie, mogê i p³aciæ te kilka z³ na utrzymanie serwera, ale maj±c pewno¶æ, ¿e gram w uczciwej rozgrywce.
Pozdrawiam, Boru¶ka.

p.s. mam nadzieje, ¿e jak to przeczytasz, to jutro jeszcze bêdê mia³a konta

 

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty: 5

31.01.2009 20:31:58
cos ma³o osob sie wypowiada...trzeba naprawic to co sie porobilo na sk...a nowy swiat tez bylby dobrym pomys³em;) ale chyba i tak nikt sie nie liczy z moimi wypowiedziami :(

 

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty: 5

31.01.2009 21:47:40
a jakby powstal nowy swiat to specjalne zasady dla niego.
0 pozyczania kasy 0 pozyczania itemow zakaz sprzedazy i kupna sprzetu za kr od innych graczy i np. limit taki jak jest na smoczej 25kr na tydzien.

 

Hurricane

ranga: moderator

¦wiat: Atlantis

Posty: 1

31.01.2009 22:38:21
ile graczy bêdzie po tej fuzij? (nie licz±c tych którym bed± usuniête profile)

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty: 1

31.01.2009 22:39:01
fuzja? TAK, ale przydalyby sie pewne zmiany.
Borusia slusznie prawi i wytluscila juz wiekszosc tego co chcialem napisac;

zaznaczam opcje A) NIGDY nie przeprowadzalem wymian miedzyswiatowych (moje konto na Smoczej ma 200 dni; 32 lvl, na atlantisie i karmazynie gram kiedy zabraknie mi PR na dwoch 'glownych' swiatach)

przede wszystkim NIE dla wymian miedzyswiatowych i skuteczne egzekwowanie kar (wysokich i bezwzglednych).

NOWY SWIAT - tak, genialnie byloby zobaczyc naprawde NOWY SWIAT, ktory przyciagnalby graczy.
a) kilka nowych komponentow w postaci craftingu przeniesionego z wysp i osiagalnego dla wszystkich userow;
b) wiecej map - na kazdej mapie 5-6 stworow pospolitych, kilka rzadkich z dropami, 1-2 legendarne z rzadkimi dropami; na kazdej mapie lokacje specjalne, np. podziemia (nowa mini mapka); lokacja w ktorej zlecany jest quest; lokacja-sklep;
dostep do kazdej z map uzalezniony bylby od levelu postaci;
c) nowe przedmioty (moge podeslac ikonki);
d) nowy system questow, nei opierajacych sie na tym samym schemacie; nowe mapki umozliwilyby ciekawsze questy i dotarcie do fajnych lokacji;
e) rezygnacja z unikatow w gownych sklepach (w tym obleganego przez wszystkich Akcesoria), gdzie najwieksze boty wykupuja wszystko a czlowiek sie patrzysz i nawet popatrzec nie zdazy; przedmioty mozna kupic wedrujac po mapie i odwiedzajac wsie i miasteczka;

 

VeXoriuS

ranga: admin

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 29

31.01.2009 23:01:03
Borusia, Ty mnie chyba podrywasz tym postem :F

 

Borusia

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 5

01.02.2009 00:25:52
Kuba, tak podrywam Ciê do roboty :)

 

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty: 5

01.02.2009 09:11:27
a co z mapkami ? czy zostan± one po³aczone? czy styks na zawsze zniknie

 

Technoviking

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 13

01.02.2009 11:48:21
Czy ja wiem czy zniknie? Przez portal miêdzy ¶wiatowy mo¿na dotrzeæ do ka¿dej z krain :) Pytanie tylko, która z map bêdzie t± g³ówn±, startow± ^^

 

CC2

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

01.02.2009 12:48:06
My¶lê ¿e im szybciej siê zrobi fuzje tym lepiej. Atlantis a przede wszystkim Styks kiedy¶ zgin± bo bêdzie za ma³o aktywnych osób, a przeci±ganie na pó¼niej fuzji jest bez sensu gdy¿ dajmy na to za pó³ roku kto¶ rozwinie postaæ o jeszcze kilka lvli i wtedy bêdzie mu jeszcze bardziej zale¿a³o by dan± postaæ zachowaæ. A po zakoñczeniu konkuru na smoczej po³±czmy go ju¿ z istniej±cym "dwu¶wiatem". Ka¿dy chce mieæ dobr± postaæ na jakiej¶ krainie tylko co z tego za interes kiedy na tej krainie gra raptem aktywnie kilkana¶cie graczy ? Przemy¶lcie to bo im szybciej gracze zgodz± siê na fuzjê tym lepiej :) Przynajmniej mi siê tak wydaje

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty: 3

01.02.2009 19:15:35
o i ja dorzucê moje trzy grosze ...
Szczerze powiem ¿e jestem za po³±czeniem ¶wiatów. Chocia¿ dziwi mnie traktowanie ,a raczej wypowiadanie siê o styksie jak o jakim¶ ¶mietnisku. A prawda jest taka, ¿e ka¿dy z nas gra na ¶wiecie, który mu bardziej odpowiada. Mnie osobi¶cie lepiej gra siê na styksie niz na karmazynie. Czemu spytacie??? A bo tak
A propos jednak po³±czenia to radzi³bym najpierw siê g³êboko zastanowiæ. Mamy wiele przyk³adów pochopnego dzia³ania i op³akane skutki tego¿. Naj³atwiej bêdzie poprostu jak kto¶ pewnie ju¿ napisa³ wprowadzic pytanie : Na jak± postaæ siê decydujesz? I t± postaæ dostajesz. To najprostrze a zarazem najlepsze rozwi±zanie. Stworzy wiele problemów ale wszyscy wiemy ¿e jakiekolwiek by to rozwi±zanie nie by³o zawsze te problemy bed± i nic na to nie poradzimy :)
Je¿eli chodzi o klany .... tu wiêkszy problem. Przenosimy klany jak leci wszystkie ?? Bez sensu. Po co ? Powiedzmy kolejna ankieta dla gracza. Który klan wybierasz (musisz byæ jego cz³onkiem) i w tym bêdziesz. Wtedy s³abe klany lub te bez aktywnego zainteresowania siê skasuje. Proste.
Wiem ¿e wielu z Was (Nas) gra aktywnie na wielu ¶wiatach. Czy jakie¶ zado¶æuczynienia co¶ rozwia¿± je¿eli chodzi o stratê postaci? Powiem ¿e nie ( pewnie dajmy w zamian staty i zsumujmy exp ... lol). Mówi siê trudno ale czasami trzeba co¶ straciæ by zyskaæ. Przynajmniej teoretycznie ....
A teraz, czy przyniesie to porz±dek i aktywniejsz± grê .... jak na karmie .... :) Borusia dobrze powiedzia³a ¿e gracze maj± konta na obu ¶wiatach. wiec faktycznie niewiele siê zmieni jezeli chodzi o ilo¶æ :) Ale za to grywalno¶æ ( masakra w mie¶cie) bêdzie :)
A i modów bêdzie wiêcej. Tylko niech oni dzia³aj±. A nie bawi± siê w panów i tylko zastraszaj± i szafuj± swoj± "w³adz±". CHCEMY DZIA£ANIA !!!
A na koniec dodam ¿e jak kto¶ chce pakowaæ kupê kasy w grê (kredyty) i za nie kupowaæ staty by siê przypakowaæ to co w tym z³ego? Na tym to polega :) Za co¶ trzeba utrzymywaæ "serwer"
Bóg z Wami

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty: 3

02.02.2009 18:40:42
O ile dobrze zrozumia³em 10% uczciwych graczy dostanie rekompensatê a 90% nie a poza tym je¿eli kto¶ z tych 90% da ¿e nie robi³ przekrêtów i straci konto przestanie graæ a za smsy albo przelewem kupi³ troche kodów i straci³ czas na grê któr± macie zamiar mu popsuæ osobi¶cie mam 2 postacie i nie powiem ¿e nie robi³em ¿adnych przekrêtów chocia¿ wymiany itemow miêdzy ¶wiatami nie robi³em to i tak zawsze siê co¶ znajdzie :)
A i tu mamy 1 przypadek jest 90% graczy którzy robili przekrêty i mamy pytanie gdzie admini czemu te 90% nie ma banów. na 50% jestem za fuzj± a na 50% nie mo¿na by zrobiæ tak ¿e poprostu nie usuwa siê 2 konta jak kto¶ co¶ zrobi³ tylko nie otrzymuje rekompensaty czy nie by³o by pro¶ciej?? Niektórzy gracze kiedy¶ moze cos zrobili i nie pamietaja albo zosta³o im to darowane i teraz maj± konto straciæ??

ps. z góry przepraszam za ortografie :)

 

ranga:

¦wiat: Styks

Posty: 3

02.02.2009 21:36:26
'surowe' kary dla osob dokonujacych wymian miedzyswiatowych poziomem zahaczaja o plastusiowe wycinanki w Domowym Przedszkolu; czyli 'nununu' nie wolno, a masz kare 100k; gracz patrzy na kare przeprasza i kaja sie, a przed ekranem kompa zanosi sie smiechem.
koniec z nepotyzmem = przyciagniecie do gry powaznych graczy, ktorzy zastapia kombinatorow (i utrzymaja koszty 'serwera' :) )

 

kleeb

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 3

03.02.2009 17:04:12
ojojoj

tak sobie czytam i czytam. i mysle ze to glupoty tu wypisujecie. wiekszosc z was przynajmniej.

zapodam przyklad. mam konta na wszystkich swiatach. chcialbym zachowac te na atlantisie. jednak na styksie mam butik na ponad 60 pozycji. wykonanie questow i kupno tego wszystkiego kosztowalo mnostwo hajsu. na koncie mam rowniez 2kk hajsu. na smoczej tez mam sporo hajsu. i teraz te konta straca wszystko. dostane jakas nedzna rekompensate za czas stracony w ich rozwoj. wszystkie konta sa uczciwe. przynajmniej nie przypominam sobie jakichs nielegalnych form wymiany. no i co teraz?? jak sadzisz vex?? co bedzie uczciwym rozwiazaniem??

nie wspomne juz ze na atl i na styksie graja ci sami gracze. liczba graczy po polaczeniu wzrosnie moze o 100. wiec co za sens??

co do nowego swiata. nie lepiej jest zamiast otwierania nowego swiata, wykupic jakas reklame (za ten hajs na nagrody??)??

 

Adrian90ns

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

03.02.2009 20:29:25
no i zrobisz reklame i kto bedzie gral...zobaczy ze nie ma szans bo pelno graczy ponad 50lvl i po tygodniu skonczy...a na styksie i atl za stata ze swiatyni paru graczy dalo 1 zlota i dostali...co swiadczy tylko o tym jak malo osob gra na tych swiatach...

 

kleeb

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 3

03.02.2009 23:29:40
hmmm, ja gram na atl, a nic nie dalem na swiatynie. i na pewno jest mnostwo graczy, ktorzy postapili tak jak ja.... i co teraz?? o tym nie pomyslales??

 

Technoviking

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 13

05.02.2009 13:55:27
Do¶æ dziwne, ¿e nie dali¶cie Vex dobrze rozpisa³ zasady, by³o ciekawie i do koñca by³o wiadomo jak bêdzie wygl±da³a ostateczna lista. Taka obojêtno¶æ wobec nowo¶ci te¿ mo¿e ¶wiadczyæ o tym, ¿e ¶wiat umiera :)

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Forum ogólne -> Fuzja atlantis-styks

Strony: << poprzednia 1 |2| 3 nastepna >>


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 1 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00041 sekundy, 0.25462 MB