Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Manga & Anime -> Magnificon VII-konwent mangi i anime

Strony:

Autor

Tre¶æ

Magnificon VII-konwent mangi i anime

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty:


My¶lê, ¿e ten temat bêdzie najlepiej pasowa³ tutaj

Og³oszenie dla zainteresowanych:

www.magnificon.pl

Konwent jest na moim terenie, czyli na Ruczaju, wiêc niewykluczone, ¿e kogo¶ z was tam spotkam. :rotlf:

Najgorsze-nie jestem juz na studiach dziennych, ale na zaocznych.
Szanse by³y takie, ¿e albo bêdê, albo nie. Wysz³o po³owicznie-bêdê w sobotê i na noc i na niedzielê, ale od 22 w sobotê dopiero, czyli ominie mnie najlepsze-chyba, ¿e za³apie sie na sesjê RPG... W sobotê mam egzamin i cwiczenia, wiêc dlatego bêdê tak pó¼no, bo siedze do 20 na uczelni (10 min od domu na nogach). Potem wpadnê do domku, zjem co¶ i lecê do was, tj. do SP nr 158 (mam nadzieje, ¿e to sprostuj±-napisa³am do nich gar¶æ uwag)-30 min od domku. W niedziele nie idê, bo s± wyk³ady, które na dziennych mia³am...
Pracuje na kasie, ale to nieistotne, bo moge sobie zmiany wybieraæ.
W tym roku bêdê na noc-rodzice nie maj± nic do gadania, bo bêdê w³a¶ciwie w domu, a ¿arcie i ¶piwór sobie sama kupiê, a poza tym w domu to ja zawsze na noc by³am... Choæ raz trzeba gdzie¶ indziej byæ na noc i ich przekonaæ, ¿e tak moge robiæ, bo ta noc to bêdzie sprawdzian, czy w lipcu bêdê mog³a na ca³± noc jechaæ na 18 urodzinki Energy 2000...

Jestem dobrej my¶li...

Wpisywaæ sie kto jedzie i dawaæ na siebie namiary. £atwiej odnajdziemy sie na konwencie, bo nie chcê znowu byæ sama ...

Agnieszka Wójcik

Moje GG: 10326084

PS. Przepraszam za zbyt dosadny opis moich problemów zwi±zanych z powy¿szym wydarzeniem, ale i wam takie problemy pewnie sie pojawi±... :rolleyes:
Jakby co to mogê co¶ wyja¶niæ i pomóc ;)
Po to poda³am nr GG. Pisaæ i przedstawiaæ siê, ¿e¶cie z CCRPG ;)

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Manga & Anime -> Magnificon VII-konwent mangi i anime

Strony:


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 1 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00049 sekundy, 0.25462 MB