Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Pomys³y i propozycje -> Witam wiekszy balans

Strony: |1|

Autor

Tre¶æ

Witam wiekszy balans

szatanek

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3


1)Witam problem polega na tym ¿e gra mia³a byæ równa dla wszystkich profesji je¶li chodzi o klasy i tomy to tak jest ale w ksiêgach nie zauwa¿cie ¿e koncentracja jest ca³y czas a unikanie i celowanie nie za bardzo wiec jak ju¿ te dwa s± losowe to niech koncentracja te¿ bd i na przyk³ad nie zale¿a³a wy od swoje si³y tylko np uderzê kogo za 100 a on mnie przy koncentruje za 30 % mojego i niech to bd losowe Kolejna sprawa to uniwersytet Mag,Woj i Mnich mo¿na wy by³o wprowadziæ kolejny poziom 5 który nie zwiêksza % tylko co level daje np dla woja + 1 do si³y Mnicha + inteligencji i Dla maga + ablipoint
2) co do expa na forum powin± postaæ nowa rubryka której zawodnicy by dawali swoje grafiki potworów map itp które czê¶ciowo wy prowadzi³o do lepszego "rozkwitu gry" przy okazji lv na wy¿szych level-ach by³o by szybsze bo wy by³y boty bo tak naprawdê ciê¿ko lv ju¿ od 70 lv na graczach bo jest ich ma³o a potwory s± najwy¿szy lv 917 a drugi podaj¿e 33
3) Turniej ¿eby w grze by³y turnieje gdzie siê p³aci wpisowe i s± walki losowe przedzia³ lv wy by³ na przyk³ad od 1 do 10 . 10 do 30 . 30 do 50 i tak dalej pierwsze 3 miejsca co¶ wygrywaj± zaczyna pierwsze 1 miejsce i wybiera co chce i ma do wyboru miecz x zbroje y i he³m z i wybiera np x potem drugi ma do wyboru y i z wybiera z wiêc 3 dostaje y

Do graczy proszê o g³osowanie czy warto to wprowadziæ mo¿e spólnymi si³ami uda nam siê nak³oniæ administracje do wprowadzenia tego
Przepraszam za B³êdy ortograficzne

 

sir wd975

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 1

19.09.2010 09:04:09
podoba mi sie ten pomysl
jestem za

 

Ruten

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

19.09.2010 09:12:26
Turniej jest bardzo fajnym pomys³em. Co do koncentracji to taki gniot nie jest potrzebny tutaj zamiast os³abiaæ lepiej skasowaæ, lub zast±piæ inn± umiejêtno¶ci±. 5-ty poziom na uniwersytecie nie wiem czy jest potrzebny, na tê chwilê wykupiæ ³±cznie cztery poziomy to nie ma³a kasa dla kogo¶ kto zaczyna, a tu jeszcze 5-ty poziom(chyba, ¿e by³by dostêpny np. od 70lvla).

 

ShoanGachi

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

19.09.2010 10:07:07
Pomys³ bardzo dobry, popieram

 

JoKeR

ranga: moderator

¦wiat: Atlantis

Posty: 3

19.09.2010 18:44:00
na wy¿szych lvlach turnieje wygrywa³yby te samo osoby, wiec nie wiem czy to dobry pomysl

 

JoKeR

ranga: moderator

¦wiat: Atlantis

Posty: 3

19.09.2010 18:45:15
a jesli chodzi o celowanie i unikanie, jesli wchodzilby w kazdej walce bylby za dobre

 

ranga:

¦wiat: Atlantis

Posty: 3

19.09.2010 18:48:15
moim zdaniem ten turniej to bardzo dobry pomys³ ;]

 

maszel

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

19.09.2010 18:49:09
lod, ale zauwa¿ ¿e tutaj chodzi o ¶ci±gniêcie nowych graczy. ci±gle ci sami graja w t± grê. a ci nowi mieli by fu nn i by troszkê siê rozros³a gra, przez co moze i admini zaczeli by pracowaæ ^^

 

szatanek

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

19.09.2010 18:51:22
Lord pozatym nie napisa³em by celowanie i unikanie by³o za ka¿dym razem a koncentracja mia³a by byæ losowo bo ¶redni obra¿enia z koncentracji na walke to jakie¶ 300-500 a celowanie du¿o wiecej nie zwieksza

 

vaako

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

19.09.2010 19:03:41
jestem za

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

19.09.2010 19:13:15
mozna zrobic postac co bije z celowania ponad 2000 obrazen
i mozna zrobic taka dla ktorej unikanie jest najlepsze.

 

wyplat4

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

19.09.2010 19:39:51
witam co do umiejetnosci to nikt nie zwrocil uwagi ze koncentracja to max 33.6 % zadawanych obrazen a celowanie jesli wejdzie jest 100% mocniejsze poczytajcie raporty przekonacie sie o tym i jeszcze jedna uwaga nikt nie powiedzial ze jakas rasa nie moze miec koncentracji czy jakiejkolwiek innej zdolnosci poza zdolnosciami przypisanymi danej rasie i tu mozna dyskutowac o rownosci moim zdaniem np elf zadaje najmniejsze obrazenia ale potrafi sie dronowac (leczyc) walki w tym wypadku kosztuja malo ale czesto przegrywamy i musimy to nadrabiac eq. czlowiek to walki zbalansowane cena =sila natomiast do walk orkow trzeba miec taczke apteczek ale sprzataja wszystkich w zasiegu wzroku. oczywiscie to wielki skrot myslowy ale takie sa zalozenia przynajmniej moim zdaniem co do reszty to utopiono tu juz wiele pomyslow wiec szkoda slow :)

 

JoKeR

ranga: moderator

¦wiat: Atlantis

Posty: 3

19.09.2010 20:56:18
wyplat, przeciez elf bije tyle co czlowiek

 

Demoniczny

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 4

19.09.2010 21:06:36
no, beka :D chcial bym trafiac z celowania za kazdym razem <lol2>

 

Demoniczny

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 4

19.09.2010 21:09:40
wszystko jest dobrze zrobione, trzeba tylko troszkê pomy¶leæ zanim siê co¶ zrobi takie moje zdanie na temat koncentracji oraz celowania.
co do uniwerka to fajny pomys³ ( 5th poziom )
turnieje bêd± wygrywali ci co maja najwiêcej kasy / prkow wiec beznadzieja chyba ze w jakiej¶ innej postaci turniej ni¿ CC.


Ps. pomy¶l np jak ja bije przeciêtnie z celowania 1600-2000 i je¿eli by mi przy ka¿dym ciosie wchodzi³o to by³ bym raczej nie zniszczalny 2-3 ciosy i praktycznie ka¿dy pada po za koksami.

 

Demoniczny

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 4

19.09.2010 21:13:52
kto¶ siê ze mn± nie zgadza?

 

Demoniczny

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 4

19.09.2010 21:15:05
Ps... jak unikanie za ka¿dym razem wejdzie to mozesz isc huncic zygmunty i vexoriusy na wulkanach o serwerach nie wspomne.

 

szatanek

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

19.09.2010 21:51:38
Uczcie siê czytaæ nie ¿eby celowanie zaka¿dym razem a koncetracja ma byæ losowa :D

 

wyplat4

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

20.09.2010 01:46:15
lord niby tak tylko ze elf zada czlowiekowi mniejsze obrazenia ze wzgledu na protekt czyli bije slabiej niz czlowiek z takim samym eq orka bije tak jak czlowiek ale ork ma wiekszy atak czyli co bys nie powiedzial elf bije najslabej albo jak wolisz zadaje mniejsze obrazenia innym rasom niz one jemu

 

Dzielnicowy

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

21.09.2010 12:27:02
temat turnieju poruszylem w watku na forum handlowym, widze ze to ten sam pomysl. oczywiscie jest to fajna sprawa, ale zakres leveli powinien byc okolo 5-7, ewentualnie wg ilosci statow ktore dany gracz posiada.

 

szatanek

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

21.09.2010 23:15:21
Frank nie chce ci nic mówiæ ale ten pomys³ da³em pó³ roku temu i zosta³ odrzucony

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Pomys³y i propozycje -> Witam wiekszy balans

Strony: |1|


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 3 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00047 sekundy, 0.25462 MB