Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Spo³eczno¶æ graczy -> Chamstwo!?

Strony: |1|

Autor

Tre¶æ

Chamstwo!?

Matijas

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 25


Witom, Witom was drodzy gracze chcial bym poruszyæ problem chamstwa w grze... natomiast coraz czesciej siê widzi na shoucie s³owa typu:

"Omg ja leczê sobie kolesia a ty mi go zabijasz chamie!"

"We¼ ja bije typa miksami a ty mi go zabijasz, we¼ mi teraz oddaj miksturê"

"Zjad³em 5 witamin C ( przyk³adowo ) id±c na bossa a on mnie zaatakowa³ i co teraz?"

Wpad³em na pomys³ by wprowadziæ dwa dodatkowe podpunkty do regulaminu gry a brzmi± one nastêpuj±co :

p.p1 - Je¿eli kogo¶ bijê miksami i kto¶ mi tego gracza zaatakuje, mam prawo ¿±daæ zwrotu mojej mikstury lub kasy, w wysoko¶ci ceny rynkowej mikstury ( w sklepie pañstwowym ) je¿eli gracz nie zobowi±¿e siê oddaæ mi mojej mikstury mam prawo poprosiæ moderatora o zabranie kasy za miksturê ( w sklepie pañstwowym ) i przyznanie tej kasy mi bym móg³ sobie j± potem odkupiæ.

p.p2 - Je¿eli stoisz obok bossa masz przyk³adowo wci±gniête 10 x Wit C i kto¶ cie zaatakuje masz prawo ¿±daæ rekompensaty lub pieniêdzy po przez moderatora? NP. wit 600k sztuka i je¿eli kto¶ kto mnie zaatakowa³ nie zadeklaruje siê ich oddaæ MOD ma prawo na³o¿yæ na niego karê
- 6kk a dla mnie + 6kk jako rekompensata za stracone witaminy.

Czekam na wasze komentarze, ten post ma na celu wyeliminowanie chamstwa z gry.

Dziêkujê, wasz Matijas!


 

Ruten

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

22.09.2010 20:22:18
Z witaminami C i przedmiotami ciê¿szego kalibru bezapelacyjnie wypada³oby siê zgodziæ.
Co do mikstur, to nie ¿artuj sobie. Jak kto¶ jest narwany i chce taki proceder odstawiaæ, to niech wstanie o 5 rano.

 

HaT

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 2

22.09.2010 20:22:29
Dobre aa i jak tak to 24k moje MORGAN ! :D
VEX PROSZÊ CIÊ ZAAKCEPTUJ GATKI NA SK :D

 

HaT

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 2

22.09.2010 20:27:34
Ruten=Morgan i

 

.:szajba:.

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 1

23.09.2010 15:36:42
witam sory ale to jest glupi pomysl tak jak kolega ruten co do mikstur to niech gracz atakuje sobie gracza jak nikogo nie ma ewentualnie moze sie dogadac z innymi graczami lecz nie musi :) poniewaz ja bede robic mkila przez caly dzien i nikt ma mnie nie atakowac bo robie mkilla??? a co do witamin to sie zupelnie nie zgadam to idzie sie na bossa nie chwalac sie innym graczom i to jak np: uzyles 12 witek a ja zaatakowalem to jest wylacznie twoja wina i strata witamin i vex nie powinien oddawac witamin !!! ani zadnej kary nakladanej na gracza atakujacego
pozdrawiam
.:szajba:.

 

prince grubasswawa

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

26.09.2010 01:29:26
zupe³nie sie nie zgadzam . to jest gra i jakie kary. wystarczy zwyczajnie powiedziec i sie dogadac z innym graczem.

 

DJ_Crimson alex456

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 81

18.11.2010 22:33:37
Nie uda³o siê? Jeste¶ cienias i to wy³±cznie twoja wina! Mo¿esz liczyæ na lito¶æ, ale nie nale¿y Ci siê ¿aden zwrot. Mo¿e jeszcze niech zwracaj± mi apteczki za zaatakowanie mnie, albo pr, gdy ubij± mnie podczas wychodzenia na explo?

 

wyplat4

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

23.11.2010 00:00:48
pomysl jest absurdalny wrecz wyobraz sonie sytuacje gdy staje obok pola z bosem i tylko czekam na atak gracza potem robie lament ze wlasnie najadlem sie vitek itd no i wpada mi kasa od gracza ktory smial zaatakowac a ja spokojnie czekam na nastepnego durnia zeby mnie zaatakowal hehe lepszy biznes niz w banku w jeden dziem mozna sobie by bylo niezle eq kupic no i jeszcze kolejny szkopul co by bylo gdyby cie zaatakowal gracz bez kasy vex dolozyl by do interesu

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Spo³eczno¶æ graczy -> Chamstwo!?

Strony: |1|


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00047 sekundy, 0.25462 MB