Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Pomys³y i propozycje -> Ulepszenie

Strony: |1|

Autor

Tre¶æ

Ulepszenie

szatanek

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3


Moje pomys³y do gry
1) highscore nagrody za najwiecej expa,wygranych i dodaæ zdobytego z³ota dzisiaj ,3 pierwsze miejsca wy dosttawa³y jako¶ nagrode np 1 3 staty i 100pr 2 miejsce 1 stat i 100 pr a 3 miejsce 100 pr
2)da siê zauwa¿yæ brak lepszych z broi na ni¿sze lv powinny byæ w prowadzone wiekszej ilo¶ci
3) Turnieje
4) loteria co tydzieñ gzie losy nie kupuje siê za z³oto a za kredyty
5) Praca dzia³aj±ca na zasadzie wysp jak idziesz do pracy to min na 24 godzinny pensja zale¿y od respektu przyjmijmy 200 z³ota za 1 respekt i mo¿na wy by³o do pracy pó¶æ 3 razy w miesi±cu
6)Po³±czenie ¶wiatów karmy i smoczej dla zwiekszenia osób online co daje wieksz± rywalizacje i wiecej osób aktywnych
7) zrobienie dzia³u twórczo¶ci dla graczy np broni zbroi i tarczy potworów itp. za 10 pomys³ów co wesz³o do gry 1 kredyt i 100 pr
8)wprowadzenie 5 poziomu na uniwersytecie od lv 70 dawa³ wy wojowi co lv 1 do si³y mnichowi 1 do int a magowi 1 do zrêczno¶ci
9) co miesi±c wwrzucany komplet rzeczy unikalnych czyli itemek , spodnie,he³m,tarcza,zbroja i broñ rzeczy które nigdy nie bd w obiegu i jest tylko po 1 sztuce na ¶wiat czyli ich warto¶æ kosmiczna wszyskie razem daj± jaki¶ bonus graczowi

dziêkuje za przeczytanie prosze do oceny przepraszam za b³edy ortograficzne na szybko pisane

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

26.01.2011 00:31:52
1) z³y pomys³
2) 40lvl to jeden dzieñ, 60 to max miesi±c jak siê aktywnie gra no ale przyda³o by siê troche itemów
3) aha
4) pomys³ dobry, ale nie przyjmie sie
5) dobre, ale te 200z³ to za godzine pracy? to ja z milion za 24 godziny bym mia³ :D
6) pad³by handel który i tak ledwo sie trzyma
7) dobre, ale ja s±dzê ¿e nagrody powinny byæ proporcjonalne do dzie³
8) 5 poziom na uniwerku dobry plan no ale nie za takie rzeczy. ja np my¶le ¿e od 75lvla za darmo ale trzeba mieæ np 250 respektu a dostawa³o by siê chuy wie co
9) no nie wiem, kiepski plan, kilka osób by³oby co by wykupywa³o wszystko

ale i tak admini nas maj± gdzie¶

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Pomys³y i propozycje -> Ulepszenie

Strony: |1|


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00048 sekundy, 0.25462 MB