Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Inne -> Zarabiaj w VirtaPay :D

Strony:

Autor

Tre¶æ

Zarabiaj w VirtaPay :D

DJ_Crimson zielinhox5

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 0


Siemanko :)
jezeli masz ochote na zarobek to zapraszam (tworzy sie nowe w stylu PayPal) - jezeli ktos robi op³aty przez internet to wie
http://www.virtapay.com/r/zielinho

PayPal, Dotpay jest juz w Polsce to zagraniczne firmy i w momencie tworzenia sieci równie¿ p³acili za wchodzenie codziennie na ich strone oraz za budowanie im sieci.
Wiem, ze jest wielu niedowiarków, ale zyjemy w dobie internetu i coraz wiecej powstaje firm, przez które mozna dokonywac zakupów internetowych jak np.AlLegro a nie wspomne o naszym zbiorniku, gdzie mozna kupiæ gad¿ety erotyczne przez internet.
Du¿o osób spêdza wiele godzin przed kompem wiec nie widze problemu klikniecia na strone Virtapay, a to tylko zarejestrowac sie na ich stronie za co p³ac± 25 $ i kilkakrotne to zale¿y ile razy dziennie od danej osoby i oni za to p³ac± do 20 paru dolarów dziennie.
Wiem, ze to jest w jêzyku angielskim ale to nie problem ich informacje skopiowaæ i wklikaæ na google t³umacz.
Nic na si³e ale zapraszam do udzia³u.

Podaje t³umaczona z angielskiego g³ówna strone wej¶cia na
http://www.virtapay.com/r/zielinho

Dlaczego powinienem przy³±czyæ siê dzisiaj ...

* Zaczynasz z 25 dolarów na koncie VirtaPay i tylko za pod³aczenie sie
* VirtaPay doda Tobie do 20 dolarów dziennie na konto za udzia³ i wchodzenie na nasz blog, poniewa¿ przygotowujemy siê do uruchomienia naszej nowej us³ugi.
* Otrzymasz 10 dolarów za osobê, która pod³aczy siê do VirtaPay.
* Bêdziesz Earlybird u¿ytkownika przez VirtaPay otwarta dla spo³eczeñstwa.
* Bêdziesz móg³ pomóc w ukszta³towaniu najlepszych waluty wirtualnej i systemu p³atno¶ci, jak± kiedykolwiek zaprojektowano w Internecie.
* Mo¿na mieæ setki tysiêcy dolarów na koncie do czasu naszego uruchomienia, nigdy nie dokonuj±c zadnej wp³aty!
Jest ju¿ ostatni etap ruszenia.

ja mam ju¿ 32.87 $ :D

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Inne -> Zarabiaj w VirtaPay :D

Strony:


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6338 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00048 sekundy, 0.25446 MB