Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Spo³eczno¶æ graczy -> Faworyzacja graczy - Karmazyn!

Strony: 1 2 3 nastepna >>

Autor

Tre¶æ

Faworyzacja graczy - Karmazyn!

Matijas

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 25


Dlaczego w CC, jeden z Administratorów gry, faworyzuje niektórych graczy? Dlaczego mamy podzia³ na "równych i równiejszych"?

Dlaczego gdy Borusia przegrywa³a po 300 walk dziennie po przez rozbrojenie zwiêkszono ilo¶æ mikstur ochronnych?

Dlaczego Administrator gry, przyjmuje graczy pod skrzyd³a swego klanu, i dokupuje w nim staty?

Dlaczego Borusia, mimo gry z jednego IP z Arebo, nie ma za³o¿onej z nim blokady interakcji? Co wiêcej, dlaczego Arebo wspiera konto swej lubej, ró¿norakimi miksturami, oraz pomaga jej w rozbijaniu ochron magicznych innych graczy?

Czy na te wszystkie pytania, mo¿na odpowiedzieæ "Bo zna Admina" ?
Czy temu zawdziêcza swoj± wysok± pozycjê w grze?

Zachêcam wszystkich graczy, do dyskusji na ten temat, oraz wyra¿ania swoich opinii.



 

korre

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 7

30.07.2010 22:06:11
troszke sie boj± wszyscy dyskutowaæ... modzi sie boj± ¿e strac± moda, gracze sie boj± ze strac± w najlepszym przypadku kasê

 

Matijas

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 25

30.07.2010 22:47:43
Jestem tym za¿enowany...

 

Scr@b

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

31.07.2010 07:55:41
Hm... s³ynna zabawa w króliczka, gdzie "nie chodzi o to by z³apaæ go, ale by goniæ go" Goniæ, goniæ i s³aæ kasê na kr, które inni dostan± za free tyko po to, by by zabawa trwa³a dalej

 

Matijas

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 25

31.07.2010 11:17:22
dh97 (12:37) ale zgodze sie z toba

dh97 (12:37) matijas ja nic nie mowie, bo bana dostane

i tak to wygl±da
ka¿dy wie, ale nie chce nic mówiæ

 

Godfather

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 1

31.07.2010 13:42:29
a mi to lata czy dostane bana !!! Ale taka jest prawda !!! mod powinnien byæ jak gracz a nie reset sobie robi za free !

 

Matijas

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 25

31.07.2010 14:05:58
Go on!, Feel free!

 

sir bujak114

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

01.08.2010 14:55:56
ale co z tym zrobic?

 

korre

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 7

01.08.2010 23:51:52
nie kupowaæ kredytów?

 

Matijas

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 25

02.08.2010 13:45:57
Strajk - 0 przelewów!

 

Matijas

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 25

02.08.2010 15:24:19
Pomys³ gracza XXX - ochrona danych osobowych

"Od: XXX [Date: 08-02 15:21]
pomys³ z przelewem jest do bani bo s± jeszcze w cc gracze którzy i tak bêd± kodowaæ. Juz lepiej zrobiæ strajk i siê nie logowaæ przez tydzieñ. Zobacz± ¿e liczba graczy loguj±cych spadnie o po³owe to bêda moze co¶ robiæ."

 

dead_knight norek666

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 3

02.08.2010 16:45:50
Wg. mnie admini nie powinni:
-móc atakowaæ, otwieraæ butików etc. (za to mog± mieæ inne konto, które oczywi¶cie nie mo¿e byæ wspomagane z konta z uprawnieniami, ale mog± wszystko to co 'zwyk³y gracz')
-byæ postronni, faworyzowaæ innych graczy (bo je¶li pan faworyzowany sprzeczy siê z tym który nie ma znajomo¶ci u adminów to pan bez znajomo¶ci bêdzie os±dzany subiektywnie).
-wszystkie bany, kary itd zg³aszaæ do Vexoriusa albo Hi-teca. ¯eby mogli z bli¿sza przyjrzeæ siê sprawie i ew. wyp³aciæ odszkodowanie za niesprawiedliw± karê etc.
-usuwaæ shoutów graczy! Powinna zostaæ wprowadzona cenzura.

Poza tym grze przyda³by siê rozg³os, bo cc umiera. Handel stoi, klanówki stoj±, ¿adnych urozmaiceñ. Gra staje siê monotonna.
Nie interesuje mnie czy zostanê w jakikolwiek sposób ukarany, gra straci³a sens.

Pozdrawiam, z powa¿aniem Norek666

 

Matijas

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 25

02.08.2010 16:51:09
Up - Daily True!

 

piter666

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 2

02.08.2010 17:10:25
Niech ¿yje rewolucja !!! jestem z wami

 

Matijas

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 25

02.08.2010 17:55:10
Hail !

 

VeXoriuS

ranga: admin

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 29

02.08.2010 22:01:14
Je¿eli chodzi o bojkot kredytów: mo¿na powiedzieæ, ¿e od 2 miesiêcy CC jest non-profit; wiêc nam tutaj nie do³o¿ycie

Dlaczego gdy Borusia przegrywa³a po 300 walk dziennie po przez rozbrojenie zwiêkszono ilo¶æ mikstur ochronnych? <- nie wiem co to za absurdalny zarzut; mo¿e i 3-4 lata temu Borusie w jaki¶ sposób premiowa³em; ale wszelka taka dzia³alno¶æ jest zamierzch³± przesz³o¶ci±.

Je¿eli gracz zostaje ukarany niesprawiedliwie to prêdzej czy pó¼niej trafia to do nas i sprawa jest rozpatrywana. Rekompensaty s± codzienno¶ci± w tych kwestiach.

Powiem szczerze, ze naprawde mo¿na nam wiele zarzucaæ, zw³aszcza ostatni brak aktywno¶ci i doprowadzenie do stagnacji. Dziwi mnie, ¿e akurat teraz sprawa nierówno¶ci wychodzi tak nagle - w sytuacji, gdzie si³± rzeczy nie mogli¶my specjalnie nikogo promowaæ; gdy¿ nas praktycznie nie by³o (co gwarantuje zmienia siê ju¿ teraz). ;)

"Dlaczego Administrator gry, przyjmuje graczy pod skrzyd³a swego klanu, i dokupuje w nim staty?" co¶ takiego nigdy nie mia³o miejsce na powaznie. Dotyczy to chyba klanów 2 osobowych; z graczami, którzy z ca³ym szacunkiem "nie maj± wiêkszej roli" w stawce. Mia³o to forme ¿artu i spontanu; a nie ¿adnej faworyzacji. Chyba, ¿e znowu kto¶ wyci±ga co¶ sprzed 4 lat :)

Dlaczego Borusia, mimo gry z jednego IP z Arebo, nie ma za³o¿onej z nim blokady interakcji? Co wiêcej, dlaczego Arebo wspiera konto swej lubej, ró¿norakimi miksturami, oraz pomaga jej w rozbijaniu ochron magicznych innych graczy? <- pierwszy raz o tym s³ysze. Borusia i Arebo to sól tej gry; bez nich nigdy ona by siê nie rozwinê³a, ani nie przetrwa³a. Znam ich osobi¶cie i zawsze polega³em na ich uczciwo¶ci. Je¿eli jest inaczej to sami mnie wyprowadz± z b³êdu, choæ uwa¿am, ¿e wszelkie skrajne s±dy s± zwykle grubo przesadzone.


Czy na te wszystkie pytania, mo¿na odpowiedzieæ "Bo zna Admina" ?
Czy temu zawdziêcza swoj± wysok± pozycjê w grze?

Kolejny populistyczny zarzut. Borusia po¶wiêci³a bardzo bardzo du¿o czasu i pieniêdzy na gre. Powy¿sze stwierdzenia i s±dy graczy s± nieuprawnione choæ trzeba mieæ dla nich tolerancje je¿eli kto¶ w grze nie jest od samego jej poczatku.

Nie mam zamiaru nikogo karaæ, czy komukolwiek zabieraæ z³oto ;) Nawet je¿eli kto¶ mija siê z prawd± to co najwy¿ej postaram siê wyja¶niæ pewne rzeczy. Z innymi opiniami na temat obecnej sytuacji gry siê zgadzam. Sytuacja jest trudna; ale jest z niej wyj¶cie. Praca, po¶wiêcenie, rzetelno¶æ oraz elementarna uczciwo¶æ, o któr± tutaj apelujecie :) Proszê bardzo.

Nie bêde siê w nieskoñczono¶æ oczyszczaæ. W czê¶ci zarzutów jest ziarno prawdy w zale¿no¶ci od czasu. Inne zarzuty z mojego punktu widzenia s± bezpodstawne. W ka¿dym b±d¼ razie postaram siê, ¿eby¶cie teraz i w przysz³o¶ci odczuwali, ¿e rozgrywka jest fair-play.

Pozdrawiam tych, którzy wci±¿ z nami s± ;) i dziêkuje za to.


 

korre

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 7

02.08.2010 22:11:05
"...Je¿eli jest inaczej to sami mnie wyprowadz± z b³êdu, choæ uwa¿am, ¿e wszelkie skrajne s±dy s± zwykle grubo przesadzone."

no w³a¶nie! mo¿e sami os±dzani by siê odnie¶li do tematu, przecie nie ma sensu znów wklejaæ screenów itp.;)

 

Matijas

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 25

02.08.2010 22:36:04
@SeXsoRiuS

po 1. http://pliki.ccrpg.pl/BoriAreToSamoIP/ < - Dowody s±! ¿e przesy³aj± sobie ogromne ilo¶ci mikstur.

po 2. ostatnio jak patrzy³em to widzia³em ze konto Arebo -> Borsuia wesz³y w odstêpie 3 sekund wiec nie wierze w to ze by³y to inne osoby na jednym i na drugim koncie.

po 3. @Topic " Delikatnie zwiêkszono ilo¶æ mikstur " dla kogo??? oczywi¶cie dla Borusi, jak to wyja¶nisz ze Borusia posiada³a ju¿ po dwóch dniach od wprowadzenia tego ponad 2000 os³on???

 

Matijas

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 25

02.08.2010 22:38:01
Tajemnicza si³a przemawia do Ciebie:
Gracz Borusia posiada jeszcze 2117 ochron!?

 

Matijas

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 25

02.08.2010 22:40:48
Ju¿ pomijaj±c ten fakt iz Warrock straci³ pozycje moderatora przez udowadnianie tego i¿ takie akcje maj± miejsce ;)

 

VeXoriuS

ranga: admin

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 29

02.08.2010 22:44:18
Musze to sprawdziæ i skonsultowaæ.

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Spo³eczno¶æ graczy -> Faworyzacja graczy - Karmazyn!

Strony: 1 2 3 nastepna >>


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 1 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00056 sekundy, 0.2541 MB