Zaloguj

Użytkownik: Hasło: Świat: [zarejestruj się]

Forum ccRPG.pl Strona Główna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

Strony: << poprzednia 1 |2| 3 4 nastepna >>

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 257

Autor

Treść

CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

 

ranga:

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty:

03.02.2007 19:18:36




A DLA LUBIACYCH POROWNANIA CYTACIK: .....

ALICJA W KRAINIE CZAROW
PROCES KROLICZKA

" BEDE SEDZIA I SADEM ZA RAZEM
SAM OSADZE CALA SPRAWE
I NA SMIERC WAS SKAZE "




 

Erohoz

ranga: moderator

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 20:09:04
Eawo
1. podałem to tylko jako przykład możesz założyc sobie serwer np. ET i nie grac w ET
2. co z tego że mam pogląd kto czym i z kim handluje bo poco mi to w grze to mi zabardzo nie pomoże
3. wydawanie komunikatów administracji jest (odnośnie zasad gry) jest robione przez adminów ja (modzi) nie możemy zieniac zasad gry kiedy mam takie widzimisie
4. regulamin mogą tylko zmienic ADMINI

 

ranga:

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 21:12:30
EROHOZ
UWAZAM ZE DALSZA DYSKUSJA NA TEN TEMAT JEST STRATA CZASU
DAJCIE KAZDEMU BEZ WYJATKU UPRAWNIENIA MODA NA TYDZIEN
I WTEDY POROZMAWIAMY O ROWNEJ POZYCJI MODA I GRACZA

PS ; PISALAM O WSPOLTWORZENIU ZASAD A NIE REGULANINIE/ SKORO TYLKO ON MNIE OBOWIAZUJE A NIE ZARZADENIA ADMINISTRACJI TO WYSTAWIAM ZWOJ - BO REGULANIN TEGO NIE ZAKAZUJE - KOMUNIKATY ADMINISTRACJI CZESTO ZMINIALY SIE CO KILKANASCIE MINUT W CZASACH GDY ADMINI POJAWIALI SIE CO KILKA DNI WIEC - NIE MOW ZE TO TYLKO ADMINI ROBIA

TEMAT UWAZAM ZA ZAMKNIETY
PYTANIE DOTYCZYLO ROWNYCH SZANS GRACZ I MODA GRACZA W TEJ GRZE - A ZMIENILO SIE W BATALIE O OBRONE WIZERUNKU MODA
DALSZE PRZECIAGANIE TEGO TEMATU JEST STRATA CZASU I DO NICZEGO NIE DOPROWADZI

EROHOZ - JESTES MODEM - NIE OCENIAM CIE - ALE PATRZYSZ NA TO Z INNEJ POZYCJI
POTORZE NA KONIEC

DAJCIE KAZDEMU BEZ WYJATKU UPRAWNIENIA MODA NA TYDZIEN
I WTEDY POROZMAWIAMY O ROWNEJ POZYCJI MODA I GRACZA

 

Erohoz

ranga: moderator

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

04.02.2007 09:27:13
powtarzem jeszcze raz zobacz na styks tam od jego powstatnia modzi nie mogli brac czynnego udziału w grze od jej rozpoczęcia ostało się 2 modów z 10 a Borusia God i Cruzed zostali niedawno mianowan tam modami

 

ranga:

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

04.02.2007 15:36:09
EROHOZ

STYKS MA ZA PRZEPROSZENIEM G@#$%O DO TEGO JAK SWOJA FUNKCJE SPELNIAKJA MODERATORZY
JESLI SIE NIE NADAJA TO SIE ICH WYMIENIA - A NIE RZNIE GLUPA PRZEZ WIELE MIESIECY A POZNIEJ OGLASZA WIELKI PROGRAM NAPRAWCZY KIEDY KUPA USEROW JUZ SOBIE DAWNO DALA NA LUZ /MOD - TO NIE SWIETA KROWA - ALE DECYZJA NALEZY DO ADMINOW I NIKOGO WIECEJ /

OD KIEDY TO JAKOSC WYKONYWANYCH OBOWIAZKOW MODERATORA ZALEZALA OD TEGO CZY CZYNNIE GRA

A JESLI TAK
TO SAM JUZ SOBIE DAWNO ODPOWIEDZIALES NA PYTANIA
PO CO NIEKTORZY ZOSTAJA MODAMI
I CZY MOD-GRACZ MOZE BYC ROWNORZEDNYM GRACZEM TAK JAK POZOSTALI

PODAWANE PRZEZ CIEBIE ARGUMENTY TO CIAGLE TYLKO BATALIA O OBRONE NIESKALANEGO WIZERUNKU MODA
NIE TEGO DOTYCZYLO PYTANIE

ODPO2WIEDZI UDZIELILES SAM JUZ DAWNO
Erohoz
"CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ? - to jak bym miał nie brac czynnego udziału w grze to już wolałbym byc zwykłym graczem"
"wtedy nie było by chętnych na moderatorów"

MOD TO MOD - MODEROWANIE TO PRACA
GRACZ TO GRACZ - GRANIE TO ROZRYWKA
JESLI JEDEN Z GRACZY JEST SEDZIA I WSPOLTWORZY ZASADY ROZDRYWKI - TO ...........................................................
ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI ;)

PS:
UZYWANIE AGUMENTOW W JAKIM STANIE ZNAJDUJE SIE JEDEN ZE SWIATOW DO USPRAWIEDLIWIENIA MOZLIWOSCI GRY PRZEZ MODERATOROW JEST ... ZE TAK DELIKATNIE POWIEM MALA POMYLKA
O TYM JAKA JEST SYTUACJA DECYDUJA - ATRAKCYJNOSC GRY , ODPOWIEDNI I KOMPETENTNY NADZOR SPRAWOWANY PRZEZ ADMINISTRATOROW I MODERATOROW

ALE NIE DO KUFY TO
ZE MODERATOR GRA
I CZY WYKONUJE SWOJE OBOWIAZKI NALEZYCIE WLASNIE DLATEGO ZE MA MOZLIWOSC GRANIA

JESLI JAKOSC PRACY MODERATOROW ZALEZY OD TEGO CZY GRAJA TO ...................................
MILEJ GRY WSZYSTKIM ZYCZE ;)

EROHOZ - NA KONIEC TYLKO DO CIEBIE - TEN POST NIE MIAL OCENIAC PRACY OBECNYCH MODERATOROW
ALE BYL PYTANIEM DOTYCZACYM SAMEJ POZYCJI MODA GRACZA - W KONFRONTACJI ZE ZWYKLYM GRACZEM

TO JUZ JEST KONIEC ......

 

ranga:

Świat: Styks

Posty: 59

04.02.2007 23:43:10
ale Erohoz ja tam nie widzialem zeby cruzed lub GoD mieli nie swoje uzbrojenie... na wszystko sami zapracowali a nie jak na karmie ze rozdaje sie modom najlepsze uzbrojenie i na dodatek nie na swoj lvl tylko wyzszy.... to jest sprawiedliwosc? na styksie nie ma przynajmniej takiego kału jak na karmie... 3 modow starczy aktywni sa, grac moga, ale nie dostaja ekwipunku i wielu innych przywileji ktore ulatwiaja im gre...

 

toxyczny

ranga: Gracz

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 5

04.02.2007 23:53:15
ero, jestes modem, ja i ty wiemy ze prubujesz za wszelka cene chronic swoja twarz, macie wieksze przywileje tak czy siak, chociazby leczenie. mozecie nakladac kary na graczy.. np niedawne muty za eot, bo ktoremus z modow nie podobalo sie zdanie graczy.

 

Erohoz

ranga: moderator

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

05.02.2007 14:32:12
Robert nie chodzi o uzbrojenie tylko o to że na styksie do niedawna modzi nie mogli brac udziału w grze i z 10 zostało ich 2 dopuki nie wybrali nowych

toxyczny ja jeszcze nic od VeXa lub Hiteca nie dostałem a więc zastanów się co mówisz
"macie wieksze przywileje tak czy siak, chociazby leczenie" - to jest jeden z naszych 2 przywilejów bo jeszcze możemy się tylko do miasta za free sprowadzic
"mozecie nakladac kary na graczy.. np niedawne muty za eot, bo ktoremus z modow nie podobalo sie zdanie graczy." - dlatego właśnie jesteśmy modami xD

 

ranga:

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

06.02.2007 16:23:50
to i ja pozwole sobie wyrazic wlasne zdanie:

"Moderator" (cytat za wapliwa czasami,ale pomocna Wikipedia):

Moderator to osoba oceniająca jakość komentarzy na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum. Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

"Reakcje"

Odpowiedzi na moderację są często podzielone na negatywne i pozytywne. Nawet jeśli moderator próbuje wyegzekwować zachowanie reguł przez użytkowników, znajdą się osoby, które prawdopodobnie nie rozumiejąc obowiązujących zasad, będą przez to rozzłoszczone. Jednocześnie inni będą wspierać działalność moderatora.
Nawet inni moderatorzy mogą zostać wyprowadzeni z równowagi przez jakąś decyzję, czasem doprowadzając do burzliwej dyskusji poza głównym forum. Jednak decyzje takie rzadko są cofane, gdyż podważałoby to autorytet danego moderatora.

"Zasady moralne"

Pomimo, iż moderator w świetle ustanowionych norm i reguł słownych jest podległy administracji danego forum i powinien dbać o jego dobre imię, to w jego interesie leży zachowanie bezstronności. Jeśli będzie on zawsze negował użytkowników, którzy pomimo autentycznych, merytorycznych, potwierdzonych wypowiedzi zostaną zaatakowani przez administrację forum, nie jest on moderatorem w pełnym tego słowa znaczeniu. Powinien przybrać rolę arbitra, a nie narzędzia władzy.

tyle na ten temat Wikipedia.

jak to sie ma w praktyce,czyli w tym przypadku w swiecie Crimson Creation?
niestety mamy kilku Moderatorow,ktorym sa zupelnie obce zasady zawarte powyzej.Oczywiscie nie musza one w zadnym stopniu
miec zastosowania tutaj,mimo to sadze,ze podstawowe reguly,jak chociazby znajomosc jezyka polskiego,umiejetna ocena zaistnialej sytuacji i bezstronnosc,powinny cechowac kazdego Moderatora,nie zaleznie od ustalonych przez Administracje zasad.

w odpowiedzi na postawione w tytule posta pytanie: CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ? :
mysle,ze takiej mozliwosci miec nie powinien.I nie istotne,czy czerpalby dodatkowe korzysci z tytulu bycia Moderatorem,jak to ma miejsce w tej chwili,czy gralby na takich samych zasadach,jak inni "szeregowi" gracze.
dlaczego?
wezmy na przyklad taka sytuacje:
jak wiadomo Moderatorzy pomagaja wielu graczom.Ktos na 1 lvl dostal zupelnie za free Grzybiarza,bo byl nowy na CC,a ktos inny bedac na 1 lvl dostal 450k na dobry poczatek,bo...byl "kolega" z klasy.Taka mozliwosc Moderatorzy maja,bo "oszczedzaja" dzieki przychylnosci Administracji ;)
wiem wiem,zaraz powiecie,ze taka sytuacja nigdy nie miala miejsca,a jesli nawet,to kazdy ma prawo robic z kasa co mu sie podoba.
owszem.
ale po pierwsze:
Moderator jak wiadomo powinien byc osoba bezstronna,ale gdy swoim zachowaniem, w ten czy inny sposob wzbudza jakiekolwiek kontrowersje,przestaje byc automatycznie godny zaufania.no chyba dalej tlumaczyc nie musze ;)
po drugie:
z pewnoscia powyzej przedstawiona sytuacja nigdy nie miala miejsca i nie smiem watpic w uczciwosc wiekszosci Moderatorow swiata Crimson Creation,mimo wszystko czynny udzial Moderatora w grze prowadzi do prostych wnioskow:

"kazda "wladza" ma sklonnosci do naduzyc."

A jesli nawet udaloby sie komukolwiek przedstawic jakiekolwiek zarzuty wobec Moderatora poparte dowodami,to w mysl zasady "jeden za wszystkich wszyscy za jednego", tenze Moderator nie ponioslby raczej zadnych konsekwencji ("Nawet inni moderatorzy mogą zostać wyprowadzeni z równowagi przez jakąś decyzję, czasem doprowadzając do burzliwej dyskusji poza głównym forum. Jednak decyzje takie rzadko są cofane, gdyż podważałoby to autorytet danego moderatora.")

dziekuje za uwage.




 

ranga:

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

07.02.2007 17:18:08
"[...]który odważy się podnieść rękę przeciwko władzy ludowej, niechaj będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie"

To tyle

 

ranga:

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

08.02.2007 08:07:41
Bez modów grających byłoby dziwnie. Ale tylko bez tych którzy są zaufani żyją bez przekrętów. I są uczciwi itp A obiboki, zachłanni pozery nigdy nie powinni byli miec znaczka * przy nicku ale widocznie administracji to się podoba :) i na CC jest to na czasie

 

ranga:

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

08.02.2007 12:15:04
Bo są równi i równiejsi. Mnie tam wszystko jedno bo jak miałem 1lvl to nawet grzybiarza nie dostałem od moderacji :) A coś takiego ze "nowi" gracze "o znajomości" dostają jakieś gratyfikacje jest faktem. Ale nic z tym nie da się zrobić. to tylko gra i nie ma co się tym za bardzo podniecać.

 

Erohoz

ranga: moderator

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

08.02.2007 16:54:56
"jak wiadomo Moderatorzy pomagaja wielu graczom.Ktos na 1 lvl dostal zupelnie za free Grzybiarza,bo byl nowy na CC,a ktos inny bedac na 1 lvl dostal 450k na dobry poczatek,bo...byl "kolega" z klasy.Taka mozliwosc Moderatorzy maja,bo "oszczedzaja" dzieki przychylnosci Administracji ;)"

ja jeszcze od admnistracji nic nie dotałem ciiekawe?

"Jednak decyzje takie rzadko są cofane, gdyż podważałoby to autorytet danego moderatora." bo zazwyczaj są oparte o fakty a graczestają w obrnie niby "niewinnego" bo nie wiedzą co dany gracz zrobił

 

VeXoriuS

ranga: admin

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 29

09.02.2007 11:40:02
Nie czytałem całego tematu, ale wypowiem się tak:

Gdyby moderator nie mógł brać czynnego udziału w rozgrywce z pewnością nie poświęcałby na nią tyle czasu przez co nie byłby tak wydajny. Oczywiścię są wyjątki, w których gracze spędzają czas w świecie gry nie walcząc etc., ale nie ma ich na tyle dużo, żeby obsadzić wszystkie "stanowiska" ;)

 

ranga:

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 29

09.02.2007 19:17:28
wedlug mnie moderatorem powinien jak cos zostawac ktos bez zadnych przewinien. wedlug mnie inni sie nie nadaja

 

ranga:

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 29

10.02.2007 12:21:55
Vex,a co powiesz na taka propozycje:
Moderatorzy,zeby mieli jakis "sensowny" powod poswiecania czasu na moderacje,uczestniczyliby w grze,ale w nastepujacy sposob:
mogliby lazic tylko po explore,atakowac kogo im sie podoba,bez ograniczen odnosnie lvl,mogliby w ten sposob zastapic np. Bossow.
oczywiscie nie byliby brani pod uwage w statystykach ;)

Erozhoz...kazda z twoich wypowiedzi dotyczacych tego watku nie trzyma sie zwyczajnie "kupy".przeczytaj najpierw kilka razy,a potem zastanow sie kilka godzin nad odpowiedzia ;)

 

Raguel

ranga: Gracz

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 16

14.03.2007 21:12:52
Tutaj musze sie zgodzic z Vexem. CC ma taki charakter, ze obsadzenie stanowisk moderatorskich graczami nie moze ich wykluczac jako czynnych graczy. W koncu nikt tu nie zaczal grac tylko dlatego by zostac modem i bez reszty pilnowac CC. A czynny udzial jakos ich przyciaga. Natomiast ludzie, ktorzy spedzaja tu (CC) mnostwo czasu z nudow nie zawsze sa kompetentni, choc z zaslyszanych historii (niekoniecznie z Karmazynu) z modami tez jest roznie. Natomiast pomysl by uczynic z modow, "bossow" poza statystykami, ale z ogromnymi mozliwosciami jest chybiony. Bo z jednej strony moze im sie nie chciec w ogole zagladac - bo sa poza statystykami - a z drugiej, ktos zlosliwy moglby to wykorzystywac dla wlasnego "widzimisie" i nekania graczy. Juz widze jak na eksplore Fihu sciaga kazdego kto wyjdzie poza miasto ;D

Btw. Morning - wiekszosc modow to i tak mini bosowie, wiesz ile pracy kosztowalo wybicie sie i zdobycie mozliwosci ubijania niektorych... czasem... coraz czesciej
A ile radochy ;))

 

Redzik

ranga: moderator

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 11

14.03.2007 21:57:26
Siemka czytam dopiero teraz, ale zawsze lepiej później niż wcześniej ;O)

Post poświęcony wypowiedzi Morningbata bez obrazy ;o)

Pomoc na niskich lvl`ach, moim zdaniem czy Ktoś po znajomości dostał 3kk czy 10kk, to sprawa tylko i wyłącznie Osoby która daje, dlaczego, bo musiała w jakiś sposób zapracować na taką fortunę, więc nikt nie ma prawa, mówić co może co nie, ja też zaczynając otrzymałem pomoc i co z tego teraz mam trochę kaski, ale to setki godzin przy komputerze i "ielęgnowanie" konta, co jest tylko i wyłącznie moją sprawą i czasem, mam czas to siadam nie mam to nie i tyle.

Czy Moderator powinien brać udział w grze hmm nie powinien (teoria), w praktyce tak, bo wątpie by Ktoś tylko siedział i czytał głupoty innych na schoucie, szybko by się wkurzał i dawał kary za nic, czyli szybko straciłby pozycję, a pozatym jakoś tego Moda otrzymał, więc zasługiwał na niego w taki czy inny sposób.

A dodatkowe korzyści tzn ? nie zasłużył na nic ? jak będzie Ktoś z Was Moderatorem, to zobaczy jak to jest ajk się psy na nim wiesza :o) i trzeba mieć niezłe nerwy.

Tak Mod powinien być bezstronny, ale ... życie swoje i nie zawsze można być bezstronnym i ciekawe, Kto by był :o)

Modzi nie zawsze się kryją :o) i często podważają swoje decyzje w swoim gronie, ale Gracze nie powinni przez to obrażać Moderatorów.

Osobiście sądze, że powinna nastąpić reforma, ale zobaczymy ...

Jeśli chodzi o mnie, to poporstu piszcie co sądzicie tylko nie po 50-100PW, bo za coś takiego się kary posypią, a pozatym Gracze sami prowokują, a potem płaczą i proszą.

Zawsze są dobrzy i źli, zawsze możecie wypowiedzieć się na nasz temat, tylko w formie nieobrażającej, jak to czętso ma miejsce i nie bede przytoczał.

""Jednak decyzje takie rzadko są cofane, gdyż podważałoby to autorytet danego moderatora." bo zazwyczaj są oparte o fakty a graczestają w obrnie niby "niewinnego" bo nie wiedzą co dany gracz zrobił" prawda

A pozatym niech najmądrzejsi z Was, siedzą 300dni i tylko czytają co inni piszą :o) barzo ciekawe to by było :o)

"Natomiast pomysl by uczynic z modow, "bossow" poza statystykami, ale z ogromnymi mozliwosciami jest chybiony. Bo z jednej strony moze im sie nie chciec w ogole zagladac - bo sa poza statystykami - a z drugiej, ktos zlosliwy moglby to wykorzystywac dla wlasnego "widzimisie" i nekania graczy. Juz widze jak na eksplore Fihu sciaga kazdego kto wyjdzie poza miasto ;D"-prawda, ciekawe co byś powiedział, jakbyś miał 1 walkę na dobę ? ]:->

A pozatym Mod to też Gracz i tez Graczem był i też na coś zasługuje :o) nie Jesteś Modem więc nie oceniaj innych nie będąc w Jego skórze ;o)

Pozdro

Post poświęcony wypowiedzi Morningbata bez obrazy ;o)

 

Raguel

ranga: Gracz

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 16

14.03.2007 22:10:06
No co racja, to racja. Ale zyby nie byc goloslownym - z tym autorytetem Red - ort. pis. etc. ;D A tak to musze przyznac racje.

 

Borusia

ranga: moderator

Świat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 5

14.03.2007 23:29:29
No to i ja dodam kilka słów do posta, napiszę w punktach bo tak będzie mi łatwiej.
1. Eawo nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam, napisałaś "... - kontrolowania kanałów komunikacyjnych miedzy graczami..." jeśli masz na myśli czytanie PW innych graczy to mylisz się.
2. Modrator ma tą jedną zaletę, że może być "rzekaźnikiem" spraw i problemów do administracji. Podejrzewam, że admini są codzienni zasypywani setkami spraw na PW, gg, mailu i na wszelkie inne sposoby. Jeśli jest ktoś (mod) który potrafi wskazać, posegregować i zasugerować czym sie zająć to moim zdaniem lepiej dla graczy i dla gry.
3. Uważam też, że mod powinien brać czynny udział w grze, bo tylko wtedy widzi z czym są problemy, co trzeba poprawić, co trzeba zrobić. Będąc całkiem z boku nie dostrzega się niektórych problemów.
4. Mod ma dwa przywileje o których piszecie, leczenie i ściąganie z wyspy. O tym wiecie i piszecie, jest jedno "ale". Życie moda nie jest takie słodkie.
- Jest stale pod obserwacją (gdy mod uczciwie zarobi złoto, wstaje w nocy co godzinę, robi zakupy, dba o butik i ma duże pieniądze wszyscy pytają skąd ma: "ewnie od adminów, pewnie oszukuje, to się nazywają chody..." - gdy w taki sam sposób dorobi się pieniędzy gracz: "no ten to się grze poświęcił, ale ma głowę do interesów ..."; a kiedy administratorzy, by zmniejszyć ilość złota w grze składają propozycję moderatorowi "złoto za dobrą broń bez względu na lvl" moderator przyjmuje taką propozycje i co jest uważany za czitera i potępiany, a gdy taką samą ofertę dostaje gracz i z niej korzysta to "szczęściarz")
- Gracz włącza rano komputer i ma gg od dziewczyny lub chłopaka z jakąś miłą wiadomością, mod włącza komputer i ma 5 i więcej gg z problemami.
Mało kto się przywita "cześć, miłego dnia, mam problem...."
Dla mnie nie jest to problem, że piszecie więc mam dwa przywileje a tylko jeden "obowiązek".
5.Jeśli chodzi o wpływ na grę, to moderator jak i każdy gracz może ją tworzyć, tak jak modzi wysyłają propozycje jak "rozruszać" grę, zrobić jeszcze bardziej atrakcyjną tak może każdy gracz. Piszcie PW do administracji albo maile z nowymi propozycjami na pewno zostaną przeczytane.
6. Pomoc hmm, no cóż zaczynałam grę pomagał mi Redzik (nie był jeszcze modem) nie dostałam niczego na dobry początek od adminów i dałam sobie radę. Jeśli ktoś ma i chce pomóc to może pomagać i nie ma tu znaczenia czy jest modem czy nie. Pomaga jako osoba, a nie jako mod, gracz.
7. Zastanawiałam się czy odpisać na tej jeden zarzut, napiszę. "Modzi dostają tyle sprzętu od adminów". Oj chciałabym dostać tyle ile się mówi, że dostają. Na wszystko co mam zarobiłam albo za to zapłaciłam (zaraz napiszecie, wysyłała sms-y, przelewy) tak wysyłałam jak większość z was. Zaczynając grę wiedziałam jakie są zasady i zgodziłam się na nie tak jak i wy się zgadzaliście.
Jedno zdanie piszę jako gracz, a nie jako moderator: Jeśli administracja daje czasem jakiś rabat to tak samo daje go moderatorom jak i graczom. Z jednym wyjątkiem moderatorzy są obserwowani, a gracze jak dostają to nie przyznają się do tego i na pewno nie wypowiadają się w tym temacie na forach.
8. Zawsze znajdzie się osoba, która nie zgadza się z decyzją (moda, gracza, sędziego, mamy, przyjaciela, ....) "Jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził". Ja (jako mod) w swoich decyzjach, karach staram się zawsze popatrzeć na obie strony i staram się być obiektywna, sprawiedliwa (choć wielu się ze mną nie zgadza) i wierzę, że robi tak każdy z modów, na każdym świecie.
9. Teraz pozwolę sobie na prywatę morningbat "...a czasami również o czystość języka polskiego..." serce mi rośnie i buzia się uśmiecha :)
Sama często używam skrótów, ale jak czasem czytam np. na gg "cześć", a nie "cze" to nawet zły humor mi znika.

To tyle moich wywodów, późna pora więc za ewentualne błędy przepraszam i proszę
pomyślcie czasem o modach bez złości, a z uśmiechem i odrobiną serca :*

 

Forum ccRPG.pl Strona Główna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

Strony: << poprzednia 1 |2| 3 4 nastepna >>


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy łącznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 3 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00043 sekundy, 0.25462 MB