Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

Strony: << poprzednia 1 2 |3| 4 nastepna >>

Autor

Tre¶æ

CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

 

Redzik

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 11

14.03.2007 23:39:41
:o) wypasik post :o)

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 11

15.03.2007 01:14:42
cytaciki

"...TEN POST NIE MIAL OCENIAC PRACY OBECNYCH MODERATOROW
ALE BYL PYTANIEM DOTYCZACYM SAMEJ POZYCJI MODA GRACZA - W KONFRONTACJI ZE ZWYKLYM GRACZEM..."

sadze ze wypowiedz vexa dala na nie odpowiedz

"...Gdyby moderator nie móg³ braæ czynnego udzia³u w rozgrywce z pewno¶ci± nie po¶wiêca³by na ni± tyle czasu przez co nie by³by tak wydajny. Oczywi¶ciê s± wyj±tki, w których gracze spêdzaj± czas w ¶wiecie gry nie walcz±c etc., ale nie ma ich na tyle du¿o, ¿eby obsadziæ wszystkie "stanowiska" ;)..."

ja ze swej strony moge jedynie powtorzyc

"...MOD TO MOD - MODEROWANIE TO PRACA
GRACZ TO GRACZ - GRANIE TO ROZRYWKA
JESLI JEDEN Z GRACZY JEST SEDZIA I WSPOLTWORZY ZASADY ROZDRYWKI - TO ...........................................................
ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI ;)..."

the end ;)

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 11

15.03.2007 20:36:54
i tak zwany gwozdz do trumny

nie wiem czy wszyscy ale niektorzy moderatorzy maja od pewnego czasu mozliwosc usuwania kont/ to juz nie banik ale calkowite usuniecie konta/
sadze ze w tej sytuacji szanse zwyklego gracza w konfrontacji z graczem modem "odrobine zmalaly"

powtarzam po raz enty - ten post nie dotyczyl oceny pracy obecnych moderatorow
praca moderatora sama w sobie nie nalezy do lekkich prac - ALE NIE TEGO DOTYCZYLO MERITUM POSTU

jesli uwazacie ze jest potrzeba zalozenia nowego postu oceniajacego prace moderatorow - mozna to w kazdej chwili zrobic
padla wypowiedz ze moderatorzy nie maja mozliwosci kontrolowania kanalow komunikacji w grze
jesli tak jest uwazam to za blad ktory nalezy jak najszybciej poprawic
mod w grze pelni role policjanta - pozbawienie go mozliwosci kontroli uposledza jego prace
zycie nie raz juz pokazalo ze w grze biora udzial nie tylko uczciwi gracze
a mozliwosc kontroli kanalow komunikacji umozliwi szybsze wyeliminowanie z gry tych ktorzy w ogule nie powinni w niej brac udzialu
przyklad gracza z atlantisu - niedawno zbanowanego pokazuje ze ci co maja za nic zasady obowiazujace nie tylko w grze ale w normalnych stosunkach miedzyludzkich moga sobie spokojnie przez wiele tygodni pozostawac poza kontrola

fine ;)

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 11

15.03.2007 21:14:22
Znajd¼ kogo¶ kto bêdzie chcia³ TYLKO moderowaæ bez gry ... przyk³adem tego jest styks...

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 11

15.03.2007 22:07:56
Ekhm, w Ogame jakos sie dalo...

 

sharingan

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 3

17.03.2007 17:56:27

 

Redzik

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 11

27.07.2007 15:15:39
~eawo dla tego nie wszyscy mog± konta usuwac ;) ale zbyt du¿a w³adza te¿ nie ma dobra, dlaczego po 1wsze, to musi byæ do tego odpowiednia Osoba, po drugie zobacz jak Gracze siê rzucaj± jak Kto¶ za³o¿y im karê i to s³usznie, zoabcz np Mausera, spoko Zi±±± tylko kosmiczny pesymista i zrobi³by wszystko by siê mnie pozbyæ :) i tyle razy przegina, ¿e powienien bana dostaæ, ale zawsze umiejêtnie, by nie naruszyæ regulaminu, ale pytanie, czy takie chamstwo te¿ nie podlega karze ? :) (to tylko przyk³±d

 

Shekutnik

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 2

16.08.2007 10:43:42
Redzik az dziwne ze nie napisales o mnie bo przeciez to ja najwiekszy pesymista hehe

 

anncora

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

04.11.2008 20:40:29
Dlaczego od razu twierdziæ , ¿e szanse mod-gracz w grze s± ró¿ne? Moderator jest po to by pilnowaæ tylko i wy³±cznie porz±dku na cc. Doszukiwaæ przekrêtów, z³amañ regulaminu. Kto¶ kto uprawnienia wykorzystuje w sposob szantazu, (a to by³oby nie wyrownanie szans miedzy zwyk³ym modem a graczem) ma problem z reszt± kadry, która kogo¶ takiego nie chce mieæ w¶ród swoich, a tym natomiast zajmuje sie administrator, który wprowadza rotacjê: jednemu moderatorowi zabiera, innemu, nowemu daje. Nie widzê logiki w temacie, w chwili, gdy moderator moze jedynie zabieraæ innym, a nie dawaæ sobie. Wszelkie nie¶cis³osci pracy moderatora s± wy³apywane przez resztê, a rekompensate zsy³a sam admin.
Ja lubiê grê jako rozrywkê i lubie moderacje, bo nie znosze bawiæ siê klockami na brudnej pod³odze i tylo temu ma s³uzyc obsadzenie mnie w roli moderatora. Dopilnowanie, by i reszcie prawych i bezkarnych gra³o siê mile i przyjemnie, oraz fair.

 

Azif_de_Zevuv

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 4

04.11.2008 22:18:09
a dlaczego to w³a¶nie modzi posiadaj± wiêkszo¶æ zasobów pieniê¿nych w grze? a ju¿ wiem....to przypadek. nie oczekujê odpowiedzi.

 

anncora

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

04.11.2008 23:22:20
Byæ moze dlatego, ¿e modzi maja olbrzymi sta¿ gry? ¿e znaja dobrze gre? Kazdy pretekst do tego, ze mod to od razu cheater jest dobry, tylko sporz na moje fundusze, zanim o cos Nas oskarzysz

 

Dzielnicowy

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

05.11.2008 18:54:29
eueueu

 

sir kubasku

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 4

29.11.2008 14:55:04
anncora olbrzymim sta¿em w grze to siê nie mo¿esz pochwaliæ, jedynie tym ¿e j± znasz i tyle

 

anncora

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

29.11.2008 22:20:04
Nie wiem dok³adnie kim jeste¶, ale wiedz, ¿e prawdopodobnie kiedy ja koksowa³am w tej grze, Ty o jej istnieniu nie wiedzia³es. (To jest moje drugie podejscie do gry, a gra³am od samego poczatku)

 

bLaNtOnAtOr

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 1

28.12.2008 11:36:01
Zdaje sie ze moderator ma mozliwosc zmiany przedmiotow pojawiajacych sie w zbrojowni i odziezowni. Czy nie?

 

anncora

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

28.12.2008 14:22:15
Absolutnie nie, chcieliby¶my. Nie z nudów robilam kilkakrotnie zadanie z toporami, bo zadnego nie by³o.

 

Azif_de_Zevuv

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 4

30.12.2008 19:22:37
Krolowa_Zycia?

 

anncora

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

02.01.2009 17:22:49
co z ni±?

 

Azif_de_Zevuv

ranga: Gracz

¦wiat: Atlantis

Posty: 4

02.01.2009 19:10:07
z kim?

 

Dzielnicowy

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 6

27.01.2009 20:32:39
ja tam moge zmieniac przedmioty w zbrojowni, odziezowni i w akcesoriach, ostatnio z nudow zmienialem zwoje w statpacki, ale pozniej mi nudy przeszly

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

Strony: << poprzednia 1 2 |3| 4 nastepna >>


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 1 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00044 sekundy, 0.25462 MB