Zaloguj

U¿ytkownik: Has³o: ¦wiat: [zarejestruj siê]

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

Strony: 1 2 3 4 nastepna >>

Autor

Tre¶æ

CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty:


CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

czy moderator - posiadajacy normalne uprawnienia modetatora min.
- nakladania kar finansowych na graczy
- kontrolowania kanalow komunikacyjnych miedzy graczami
- banowania i kasowania kont graczy
- calkowitej kontroli i wgladu we wszelkie operacje gracza/handel,przesylanie przedmiotow itp/

oraz wiele innych

powinien miec mozliwosc czynnego udzialu w rozgrywce

i

dlaczego TAK WIELU GRACZE CHCE PELNIC TA FUNKCJE ?

 

toxyczny

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 5

03.02.2007 03:10:49
moim zdaniem nie powinien, ja np. nieche byc modem bo wole grac, ale mod nie jest obiektywny jezeli uczestniczy w rozgrywce. takie jest moje zdanie.

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 5

03.02.2007 09:58:37
bo majac moda,masz w³adze,dlatego chcesz to miec,

dla mnie mod to mod,a nie gracz,oki niech bedzie tak na karmie masz moda wiec nie mozesz tu grac.proste,bo pozniej sa jazdy bo Ty masz to a nie powinienes bo to nie twoj lvl,kiedys by³y jaja z Crimson Kingiem i to jedna z moderatorek by³a w to zamieszana

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 5

03.02.2007 12:50:53
Zale¿y kto zostaje modem. Na atlantisie modzi s± w porz±dku i nie nak³adaj± kar tylko dlatego ¿e chc±. A poniewa¿ maj± najwy¿sze lvle to nie maj± potrzeby dokuczaæ komu¶ ¿eby byæ wy¿ej

 

Erohoz

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 14:37:00
m_icha_l
Zale¿y kto zostaje modem. Na atlantisie modzi s± w porz±dku i nie nak³adaj± kar tylko dlatego ¿e chc±. A poniewa¿ maj± najwy¿sze lvle to nie maj± potrzeby dokuczaæ komu¶ ¿eby byæ wy¿ej - podaj przyk³ad

toxyczny
moim zdaniem nie powinien, ja np. nieche byc modem bo wole grac, ale mod nie jest obiektywny jezeli uczestniczy w rozgrywce. takie jest moje zdanie. - jest nieobiektywny w jakim sensie?

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 15:44:09
A podaj przyk³ad ¿e nak³adaj± kary ot tak sobie ¿eby lepiej graæ

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 17:20:59
PO 1
pytanie brzmialo "CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?"
a nie "czy dotychczasowi moderatorzy wykorzystuja swe uprawnienia ?"- mala roznica a jednak
w zwiazkuz tym prosby o przykaldy sa raczej w malo zwiazane z samym pytaniem

po 2
w pelni zgadzam sie z toxycznym
toxyczny
moim zdaniem nie powinien, ja np. nieche byc modem bo wole grac,
ale mod nie jest obiektywny jezeli uczestniczy w rozgrywce. takie jest moje zdanie

- i prosze bez dziecinnych pytan podaj mi przyklad - bez urazy erohoz
- ja podam dziecinne pytanie - podajcie mi gre w ktorej gracz sie nie angazuje emocjonalnie i pozostaje bierny na to co sie dzieje w grze
moze byc ?

po 3
zgadzam sie z mauserem
mauser
bo majac moda,masz w³adze,dlatego chcesz to miec,
nic tak ludzi nie pociaga jak posiadanie wladzi - i bardzo prosze bez tekstow typu moderatorzy cc....
fakt jest faktem - wladza mami ludzi - wszedzie - moderatorzy to tez ludzie a nie postacie z kreskowek czy matrony na piedestale

po 4 przykro mi erohoz ale nie zgodze sie z toba calkowicie
erohoz
jedynyp rzywilejem moda jest to ¿e mo¿e siê uleczy za 100 z³ota i sprowadzi do miasta je¶li tego chce
a pozatym jak by mod nie bra³ czynnego udzia³u w grze to ¿adziej by zagl±da³ na CC

MODERATOR MA DBAC O GRE - JESLI TO MA BYC ARGUMENT DO BYCIA MODERATOREM
"ozatym jak by mod nie bra³ czynnego udzia³u w grze to ¿adziej by zagl±da³ na CC"
TO GDZIE TU KUFA BEZSTRONNOSC I OBIEKTYWIZM
ZDAJE SIE EROHOZ ZE SAM SOBIE ODPOWIEDZIALES JESLI CHODZI O PRZYWILEJE

 

Erohoz

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 17:27:31
CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ? - to jak bym mia³ nie brac czynnego udzia³u w grze to ju¿ wola³bym byc zwyk³ym graczem

 

Erohoz

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 17:29:22
wtedy nie by³o by chêtnych na moderatorów

 

DJ_Crimson alex456

ranga: Gracz

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 81

03.02.2007 17:30:07
ee tam modzi s± dobzi gdyby wybierali losowych graczy to by³o by ¼le ale jest ok nie widzia³em aby zrobili co¶ ¼le do tej pory.....

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 81

03.02.2007 17:30:56
no to masz odpowiedz - jesli chodzi o przywileje
pozbawiajac moderatora mozliwosci czynnej gry - funkcja moderatora przestaje byc atrakcyjna - ciekawe dlaczego ?

 

Erohoz

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 17:35:02
"ozbawiajac moderatora mozliwosci czynnej gry - funkcja moderatora przestaje byc atrakcyjna - ciekawe dlaczego" - to tak samo jakby grac np w ET ale mo¿na tylko ogl±dac jak inni graj±... troche bezsensu

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 17:38:34
moderator - ma podobno moderowac gre
gracz - ma podobno grac

no chyba ze cos sie zmienilo i o czyms nie wiem

jako moderato masz dbac o gre
czy ochroniarz dyskoteki bawi sie i tanczy na parkiecie ?

 

Erohoz

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 17:40:21
nie ale on PRACUJE ABY ZARABIAC a nie siedzi sobie wygodni przed kompem i GRA DLA ROZRYWKI/PRZYJEMNO¦CI

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 17:42:27
zawsze myslala ze moderowanie to praca - a nie rozrywka - widze ze sie mylilam - w takim razie rozrywkowo moze zostane moderatorka ;)

 

Erohoz

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 17:45:18
mo¿e inaczej ja traktuje moderowanie mój obowi±zek i mo¿liwo¶c uleczenia siê za 100 z³ (chocia¿ ja siê zawsze lecze plastrami) jest jakby mojim wynagrodzeniem za prace

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 17:48:13
erohoz pytanie nie dotyczlo oceny pracy moderatorow cc - ale samej zasady mod to nie jest gracz - bo jesli tak to dajcie kazdemu graczowi uprawnienia moda i po sprawie ;)

 

Erohoz

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 17:51:38
zobacz co jest na styksie tam byli modzi nie bior±cy udzia³u. w grze by³o 5 modów i 5 pod modów w chwili powstania styksu

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 18:00:13
a kto powiedzial ze moderatorem pozostaje sie na cale zycie
- co to jest jakas fucha na piedestale do ktorej jak juz sie raz dorwalo to sie z lap nie wypuszcza do konca zycia ?
od administratora zalezy jaka bedzie sytuacja moderatora i czy bedzie rozliczany ze swych obowiazkow
czy bedzie " swieta krowa " nie liczaca sie z nikim i niczym , ktorej sie przewrocilo w @#$@
czy modem pelniacym najlepiej jak potrafi swa funkcje

w przypadku braku aktywnych moderatorow szuka sie nowych
ale nie na litosc boska uzywajac jako marchewki "mozliwosci czynnej gry"

 

Erohoz

ranga: moderator

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 18:08:48
eawo to we¼ za³ó¿ sobie np forum i moderuje je ale nie wypowiadaj siê na nim - to mniejwiêcej to samo a pozatym moderator to nie ¶wiêta krowa bo zawsze mo¿e zostac zdegradowany na pod moda lup pozbawiony tej funkcji

 

ranga:

¦wiat: Karmazynowa Wyspa

Posty: 59

03.02.2007 19:14:54
ZALOZENIE FORUM I MODEROWANIE JEGO TO NIE TO SAMO
CO MODEROWANIE GRY I CZYNNE GRANIE W NIEJ - I TY DOBRZE O TYM WIESZ ;)

ZWLASZCZA ZE MODERATORZY TEJ GRY MAJA MOZELIWOSC ZMIANY JEJ ZASAD - POPRZEZ WYDAWANIE KOMUNIKATOW ADMINISTRACJI

TO TAK JAK W MECZU JEDEN Z ZAWODNIKOW BYLBY JEDNOCZESNIE SEDZIA

KUFA EROHOZ BEZ JAJ - NIE CHCESZ CHYBA POWIEDZIEDZIEC ZE ZWYKLI GRACZE MAJA TE SAME MOZLIWOSC CO MODERATORZY
/ NP PRZEGLAD TRANSAKCJI DOKONYWANYCH PRZEZ POSZCZEGOLNYCH GRACZY /

POWTARZAM - ZEBY ZNOWU NIE BYLO KRZYKU - TU NIE CHODZI O OCENIANIE OBECNYCH MODERATOROW ALE O SAMA ZASADE
MOD TO MOD - GRACZ TO GRACZ

 

Forum ccRPG.pl Strona G³ówna -> Kategoria Karmazynowa Wyspa -> CZY MODERATOR POWINIEN MIEC MOZLIWOSC CZYNNEGO UDZIALU W GRZE TAK JAK INNI GRACZE ?

Strony: 1 2 3 4 nastepna >>


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 909

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ccrpg/public_html/www/ccrpg/forum/class_forum.php on line 914

Kto jest w grze

Nasi uzytkownicy napisali 1199 wiadomosci w 90 tematach.

Mamy ³±cznie 6339 graczy w 3 swiatach

W grze/na forum jest 2 graczy

Wyszukaj


Strony dla lekarzy | Rejestracja pacjenta przez internet

Powered by phpCC 0.795+ design and code by Kuba Kunkiewicz & Marek Ajdukiewicz Crimson InterActivE 2005-2006 Gra online

Wygenerowano w: 0.00046 sekundy, 0.25426 MB